Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 23-03-2017 16:14

A u nie pierwsze wypłaty na Payze doszły czyli spoko jest, nadal stabilnie i wypłacalnie.
Pozdrawiam wszystkich bo dawno nie zaglądałem Wink

Aha, jakby ktoś chciał wymiankę na PP w stosunku 1:1 to pisać śmiało, jakieś niewielkie kwoty zawsze się znajdą Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - brombor - 31-03-2017 10:20

Czy opłaca się kupować konto premium bez chęci spamowania z reflinkami?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 31-03-2017 10:48

(31-03-2017 10:20)brombor napisał(a):  Czy opłaca się kupować konto premium bez chęci spamowania z reflinkami?
Każdy patrzy na konto premium pod względem poleconych, a dosyć ważnym plusem jest też zwiększony bonus dzienny. Więc jeżeli masz jakieś przyzwoite dniówki to się opłaca i bez poleconych. Na zbieranie poleconych to trzeba mieć dobre miejsce, własną stronę najlepiej i czas, wielu ludzi nie ma cierpliwości ani chęci do klikania więc o dobrego poleconego ciężko.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Orange - 31-03-2017 19:40

Dobry sposób, na zaczęcie zarabiania przez internet, sam zaczynałem na Bux'ach. Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 31-03-2017 20:03

(31-03-2017 19:40)Orange napisał(a):  Dobry sposób, na zaczęcie zarabiania przez internet, sam zaczynałem na Bux'ach. Smile
Każdy tak praktycznie zaczynał, bo możliwości jeszcze nawet rok temu były o wiele mniejsze jeżeli chodzi o zarabianie w necie nie mówiąc już o kilku latach wstecz. Teraz "zarabianie" na nich to głupota, co najwyżej kilkudniowy epizod jak się jest totalnie zielonym, jak ktoś się ich trzyma no to...Clixsense i Neobux nie zaliczam do buxów, bo tam kasę można zarabiać dzięki Crowd Flower albo ankietach, samo klikanie reklam jest co najwyżej zabiciem czasu, a wynajmowanie poleconych w Neobux też już żałośnie słabo opłacalne i to jeżeli mówimy o dużych inwestycjach, bo normalny użytkownik to może tylko na tym stracić.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - brombor - 01-04-2017 08:44

Dzięki Fox90 za odpowiedź.
Podoba mi się idea clixsense i neobuxa i chciałem w to zainwestować, ale skoro nie opłaca się, to skupię się na taskach/ankietach, a kasę ulokuję inaczej.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 02-04-2017 06:00

@brombor,

Powodzenia w clixsense, na pewno sie nie zawiedziesz. Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Bitu - 03-04-2017 20:57

Pierwsza stówka pending.

Na pewno opłaca się wykupić Premium NAWET BEZ POLECONYCH, ale jeśli się ma taski na poziomie przynajmniej pierwszym. I ankiety. Bez się nie opłaca. Ale na pewno warto nawet bez poleconych.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 04-04-2017 09:19

Zgadzam sie bitu, warto miec Premium zdecydowanie.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Sanczo96 - 06-04-2017 10:09

(12-03-2017 17:24)trio napisał(a):  Paollo, szukasz osoby wprowadzajacej do Clixsense ?

Ja szukam takiej osoby, gdyby ktoś był chętny do pomocy to proszę o PW.