Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Sahya - 26-01-2017 21:05

Może ktoś z was tutaj jest? Mam poleconego o nicku
Bajgiel. Jeśli to czytasz to dzięki że działasz w programie Big Grin
[Obrazek: clix.png]


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 26-01-2017 21:29

A ja dziękuję Claudynkax za zarobione 0,12$.Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 26-01-2017 22:07

Mi to strony na podziękowania nie starczy :-)


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 26-01-2017 22:19

Pomyśl o sponsorze, który ma prawie 57000 poleconych...
To tak, jakby wszyscy mieszkańcy Białej Podlaski zapisali się pod jego reflink.
To jest KUFA AWESOME.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 27-01-2017 19:45

Jak wysyła się pieniądze poleconemu?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 27-01-2017 20:27

(27-01-2017 19:45)Zawadson napisał(a):  Jak wysyła się pieniądze poleconemu?

Zapytaj go przez maila o adres PayPal.

Chyba wracam do formy, dzis 2 ankiety do przody, bonus i wypłata zlecona Smile
Oby jak najwięcej bo potrzebuję na projekt "NewYork2021".


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - loryn222 - 28-01-2017 16:27

Umówiłem się z nim na poczatku ze będę klikał wszystkie reklamy , bo chcial zobaczyć ile ich jest w Polsce , gdyż on był zarejestrowany z UK to klikałem aż kontakt się urwał a mialem dostać reffback . Wypłaciłem w sumie ponad 50$ gdzie 33% było z kliknięć w PTC i 5$ z grida i kontakt się urwał . Pisałem nawet do supportu by mi zmienili sponsora na chociażby Leos2011 ale odpisali ze nie mogą, ale jesli zechcę usunąć konto to wtedy będzie taka możliwość. :/

A i jeszcze sponsor napisał mi ze jesli będę klikal w reklamy i robił ankiety to zasponsoruje mi konto Premium . I tak se klikałem i robiłem ankiety i grida , przez ponad 8 miesięcy. Jak go kiedyś gdzieś w realu spotkam to skończy sie to w szpitalu z połamanymi palcami . :/

Bo kilka razy się chciałem juz poddać z tym klikaniem i dostawałem wtedy po kilkanaście wiadomości na email i w clixsense od tego typa ze jak przestane to nie będzie wypłaci prowizji i nie będzie konta Premium . Nie ma sensu więcej o tym pisać . Dlatego właśnie rozglądam się za jakimś uczciwym sponsorem .


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 28-01-2017 18:29

(28-01-2017 16:27)loryn222 napisał(a):  Umówiłem się z nim na poczatku ze będę klikał wszystkie reklamy , bo chcial zobaczyć ile ich jest w Polsce , gdyż on był zarejestrowany z UK to klikałem aż kontakt się urwał a mialem dostać reffback . Wypłaciłem w sumie ponad 50$ gdzie 33% było z kliknięć w PTC i 5$ z grida i kontakt się urwał . Pisałem nawet do supportu by mi zmienili sponsora na chociażby Leos2011 ale odpisali ze nie mogą, ale jesli zechcę usunąć konto to wtedy będzie taka możliwość. :/

A i jeszcze sponsor napisał mi ze jesli będę klikal w reklamy i robił ankiety to zasponsoruje mi konto Premium . I tak se klikałem i robiłem ankiety i grida , przez ponad 8 miesięcy. Jak go kiedyś gdzieś w realu spotkam to skończy sie to w szpitalu z połamanymi palcami . :/

Bo kilka razy się chciałem juz poddać z tym klikaniem i dostawałem wtedy po kilkanaście wiadomości na email i w clixsense od tego typa ze jak przestane to nie będzie wypłaci prowizji i nie będzie konta Premium . Nie ma sensu więcej o tym pisać . Dlatego właśnie rozglądam się za jakimś uczciwym sponsorem .

No to tylko pozostaje współczuć takiego sponsora...


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 28-01-2017 20:58

Szkoda ze Ci sie tak trafilo loryn, moze on tez zrezygnowal z klikania ?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - loryn222 - 28-01-2017 21:38

Dlatego sie za jakimś nowym sponsorem się rozglądam , może wy coś zaoferujecie . A co do aktywności sponsora to jest aktywny tylko jak przestaje klikać to żyć nie daje dlatego usuwam konto i zmieniam adres paypal na który wysyła mi wiadomości i cały czas wypłaca kasę .