Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zupagesto - 23-12-2016 21:26

Bonus zwiększony ale przynajmniej u mnie jakoś mniej ankiet ostatnio może po świętach coś się ruszy do przodu żeby wykorzystać extra bonusy za dzienne aktywności.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 26-12-2016 12:54

No i dowalili mi flagę za Simply Yes or No Smile Teraz mam level 1 i olewam już zarabianie na Clixsense. Napisałem do CF ticketa może chociaż jedną flagę usuną to bym miał znowu 2 level Smile Na zarabianie przerzucam się na inne serwisy, a jakieś taski będę czasem robił ale w Neobux, a kase ładował w refferali Smile Miałbym w związku z tym prośbę, wie ktoś jak zmienić żeby robić taski w Neobux? Wszedłem w edit profil, ale tam mam tylko clixsense na liście, można jakoś dodać Neobuxa?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 26-12-2016 13:31

W Neobuksie wynajęci poleceni mają sens, jak kupisz sobie konto Ultimate za około 3000zł. Rolleyes
Na standardzie i goldenie poleceni są zbyt "leniwi".


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 26-12-2016 15:01

Zobaczymy, jeżeli zarobią chociaż kilka centów ponad to za co ich kupie to ok, jak będzie całkowita tragedia z nimi to sobie odpuszcze Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 26-12-2016 19:13

No ja właśnie mam tragedię z nimi. Krótko po zakupie goldena zaczęli olewać robotę. Nawet w internecie brakuje już rąk do pracy. Lol

Jedyne co mnie trzyma w tym całym Neobuksie to ekspresowa wypłata i ciut lepsze zarobki w Crowdflowerze.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 26-12-2016 23:35

(26-12-2016 19:13)Zawadson napisał(a):  No ja właśnie mam tragedię z nimi. Krótko po zakupie goldena zaczęli olewać robotę. Nawet w internecie brakuje już rąk do pracy. Lol

Jedyne co mnie trzyma w tym całym Neobuksie to ekspresowa wypłata i ciut lepsze zarobki w Crowdflowerze.
Potestuję i zobaczę co i jak Smile A ta natychmiastowa wypłata to faktycznie duży plus, bo ja sam nigdy nie narzekałem na to w Clixsense, ale ostatnio jest faktycznie coraz gorzej.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 28-12-2016 09:13

Mnie tam nie przeszkadza jak mam czekac nawet tydzien na zarobione pieniadze, w koncu to jakies dodatkowe grosze sa a nie pieniadze za ktore sie zyje.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 28-12-2016 15:13

Gdyby nie okres świąteczny i 2 nieuczciwe flagi to z $400 w miesiąc da się uzbierać, więc ta minimalna krajowa jest, marnie bo marnie ale żyć się da Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 28-12-2016 22:17

@Zawadson na co żeś usunął możliwość wysyłania prywatnych wiadomości? Smile Teraz muszę spamować tutaj, jak można zobaczyć ile zarobili moi poleceni, widzę tylko jakieś average, czy nie da się tego sprawdzić? Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 29-12-2016 01:08

(28-12-2016 22:17)Fox90 napisał(a):  @Zawadson na co żeś usunął możliwość wysyłania prywatnych wiadomości? Smile Teraz muszę spamować tutaj, jak można zobaczyć ile zarobili moi poleceni, widzę tylko jakieś average, czy nie da się tego sprawdzić? Smile

Niczego takiego nie usuwałem.