Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 29-10-2016 17:11

Ale tu cisza.. aaa... aaa...aaa

Pewnie wszyscy koszą ankietę za ankietą Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 29-10-2016 20:04

Albo werbują armię, he he, "klikatorów" w Neobuksie, tak jak ja.
A Clixsense promuję w Easyhits4u.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 29-10-2016 21:21

Dobre, miałem ankietę z Toluny i po kilku minutach wyskoczyło mi pytanie żeby wpisać który mamy rok i po wpisaniu mnie wyrzuciło, może oni z Indii i inaczej liczą lata Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 01-11-2016 17:49

A u mnie tymczasem trzy dyszki na koncie a to oznacza zlecenie kolejnej wyplaty na okolo $13 Smile

[Obrazek: 2a8599451d14bae0d1a48fa189130133.png]

HuhHuhHuh


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 03-11-2016 15:29

Po raz kolejny po zrobieniu caluśkiej ankiety i kliknięciu wyślij wyskoczyło internal error czy coś tam i dupa, po zapłacie, ależ to bywa frustrujące Angry


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 04-11-2016 13:11

Oj bywa Fox, zebys wiedzial, aby uniknac tej frustracji pozwalam sobie nie klikac na ankietach za czesto, raz, dwa razy na miesiac cos sprobuje, jak lipa wyjdzie to i dluzej tego badziewia nie dotykam.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - daveypie - 07-11-2016 17:22

Mam swietna nowine mozliwe ze dojda 3 nowe procesory platnicze w tym bitcoin

info:
Members, as many of you are aware there have been issues that are out of our control with some of the payment processors we're using for cashouts.
Neteller has stopped accepting any deposits from USA customers and Payza is again having issues with accepting USA deposits as well. We've also been told that Payza is unable to process any ACH (bank withdrawal) or send checks to USA customers. This makes it nearly impossible for us to pay via these methods when we cannot deposit money to them.

For those of you who use Tango Card there have been intermittent issues with the bitcoin processor they use (Snapcard) and frequently they run out of bitcoin. Hopefully this situation will get better with time.

Paypal seems to be the most solid option right now so we're requesting if any of you have a Paypal account and are able to use it to please do so. We want to make sure you're paid. In the meantime we've been searching for replacements for Neteller and Payza and have contacted Skrill and Payoneer. We're also considering adding a bitcoin processor so you can cashout directly to bitcoin.

We will keep you updated on this as we move forward.


Thank you


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 07-11-2016 19:01

Jak dla mnie PayPal do tego typu programu jest najlepszy, jakieś grosze zabierają przy przelaniu na konto, a później już chociażby wypłata za zero. Taka Payza czy Skrill to kroją niemiłosierny hajs za wypłatę na konto bankowe, ale rozumiem że niektórzy korzystają i może będzie to dla nich fajna zmiana, mi bez różnicy Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 08-11-2016 07:20

Ja tez caly czas mam wyplaty na Paypal i jestem zadowolony, kolejne $ juz sa na moim koncie Paypal. Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 17-11-2016 01:24

Straszna cisza tu ostatnio Smile
Dzisiaj w miarę przyzwoity wynik od dłuższego czasu.
[Obrazek: 95289023325130944995.png]