Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 17-09-2016 09:27

(17-09-2016 08:58)kubasz5 napisał(a):  Dawno mnie tu nie było i widzę temat ma się dobrze podobnie jak sam Clixsense Wink
Prześledziłem paypal i niemal ze szwajcarską precyzją co miesiąc zlecam wypłatę 8$
to więcej niż procenty z lokaty którą posiadam ...
Polecam program tym, którzy się wahają. A tym którym początki idą jak krew z nosa proponuję cierpliwość, ja pierwszą ankietę zrobiłem do końca po miesiącu Wink
Dlatego posiadanie lokat mija się z celem, jest tysiąc lepszych sposobów żeby pomnażać swój pieniądz zamiast trzymać go w dziadowskich bankach Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - mistrzuniu123 - 17-09-2016 16:42

Ja zarejestrowałem sie niecały miesiąc temu, w tym czasie zarobione prawie 30$
Dodatkowo tydzień temu podczas wypełniania ankiety na jej koniec zostałem zaproszony do dodatkowego badania na co wyraziłem zgodę, w nagrodę mialo byc 50GBP w postaci vouchera (wątpiłem w taka zapłatę ale sie zapisałem)

No i miłe zaskoczenie, samo badanie i zrobienie wszystkich zadań zajęło godzinę z hakiem, dwa dni temu na maila otrzymałem Gift Card do Amazonu.uk na kwotę 75GBP Smile

Także polecam Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 18-09-2016 10:03

Witajcie Smile
Nie było mnie przez 2 tygodnie bo miałem urlop i z tego co czytałem, to Clixsense trochę był poturbowany ale wyszedł z tego obronną ręką. Dziś pierwsze logowanie i na szczęście u mnie wszystko śmiga dobrze.
Ale niektórym poleconym ( zwłaszcza tym starszym emerytom - teściowa np.) muszę wyjaśnić, dlaczego gdy chcieli się zalogować wyskakiwały brzydkie treści...
Ankieta na OW o sklepach za 0,85$ zaliczona.

No i proszę, jeszcze ze speakup! wpadła o tel. kom. za 0,67$ i bonus będzie Smile
I dodam tylko, że zgadzam się kubasz5, tutaj lepiej rosną pieniążki niż na lokacie Smile
Wypłata 8,69$ zlecona.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 18-09-2016 15:33

U mnie tez juz Clixsense ladnie smiga, kliknalem nawet w grid dzisiaj kilka razy, a teraz kilka reklamek i na tym koncze, do stanu konta $30 juz blisko i wtedy zlece kolejna wyplatke. Smile




(17-09-2016 16:42)mistrzuniu123 napisał(a):  Ja zarejestrowałem sie niecały miesiąc temu, w tym czasie zarobione prawie 30$
Dodatkowo tydzień temu podczas wypełniania ankiety na jej koniec zostałem zaproszony do dodatkowego badania na co wyraziłem zgodę, w nagrodę mialo byc 50GBP w postaci vouchera (wątpiłem w taka zapłatę ale sie zapisałem) No i miłe zaskoczenie, samo badanie i zrobienie wszystkich zadań zajęło godzinę z hakiem, dwa dni temu na maila otrzymałem Gift Card do Amazonu.uk na kwotę 75GBP Smile
Także polecam Smile

Ladny zarobek , gratki.

Tak kazdy powinien miec z nowych osob Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 19-09-2016 19:58

Dziś znów 2 ankiety i znów bonus, po prostu niesłychane Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 20-09-2016 14:15

Ja od niedawna w Clixsense klikam tylko w reklamy i clixgrida, bo nie chce mi się robić innych tasków niż Transcribe Data (ostatnio mało widzę go na liście), może czasami zrobię ankietę i to tyle.

Może zacząć reklamować swoje reflinki w Clixsense? Da się? Chciałem w clixgridzie zareklamować reflink g2a, ale pojawiał się błąd, że link jest nieprawidłowy.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - K239TURBO - 20-09-2016 16:11

(20-09-2016 14:15)Zawadson napisał(a):  Ja od niedawna w Clixsense klikam tylko w reklamy i clixgrida, bo nie chce mi się robić innych tasków niż Transcribe Data (ostatnio mało widzę go na liście), może czasami zrobię ankietę i to tyle.

Może zacząć reklamować swoje reflinki w Clixsense? Da się? Chciałem w clixgridzie zareklamować reflink g2a, ale pojawiał się błąd, że link jest nieprawidłowy.

Nie reklamuj G2A bo to nic nie daję. Podaj swój ref-link na PW dam do mojego poradnika Idea


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 20-09-2016 22:04

To miłe, ale to jest intrygujące, że do swojego poradnika chcesz wkleić cudzy refflink.Lol

Link jest w sygnaturce.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - K239TURBO - 23-09-2016 18:45

We're sorry to inform you that the Samplicio.us Project #420465 that you completed on 9 Aug 2016 for $1.93 has been reversed, therefore your account has been debited accordingly.

Chyba rezygnuję z clixsesne facepalm


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 23-09-2016 19:15

Który to już raz?