Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Umct - 10-09-2016 00:39

Mam kilka pytań
1. Trzeba podawać prawdziwe dane przy rejestracji czy można zmyślone?
2. Wypłaty realizowane są na paypal czy konto bankowe?
3. Strona jest po angielsku, czy można zmienić język na polski?
4. Przy wypełnianiu ankiet są odpowiedzi a,b,c,d, czy trzeba pisemnie odpowiadać?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - daveypie - 10-09-2016 00:45

(10-09-2016 00:39)Umct napisał(a):  Mam kilka pytań
1. Trzeba podawać prawdziwe dane przy rejestracji czy można zmyślone?
2. Wypłaty realizowane są na paypal czy konto bankowe?
3. Strona jest po angielsku, czy można zmienić język na polski?
4. Przy wypełnianiu ankiet są odpowiedzi a,b,c,d, czy trzeba pisemnie odpowiadać?

1.mozna zmyslone ale po co??
2.tak sa na pp
3.jest po angielsku ale w chrome jak chcesz ja sobie przetlumaczysz
4. sa i takie i takie


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 10-09-2016 23:26

Dzisiaj moglem znowu klikac reklamy, sprawdzilem tez swoje taski, kilka zrobilem na poczatku po zapisaniu sie do clixsense w 2012 i od tamtej pory nic, dzis sie prawie udalo zrobic taska ale cos namieszalem w czasie logowania do crowdflower.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Serkownik - 15-09-2016 17:58

task dostepny na stronie
i ankieta zrobiona za $0.86 trwała 5 minut Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 15-09-2016 19:42

Dzisiaj pobiłem rekord jeżeli chodzi o długość ankiety. Pytanie uzupełniające na temat wcześniejszej ankiety o piwach w OW, 10 sekund $0.85 zainkasowane Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 15-09-2016 23:34

@Fox, tak to ja lubie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Umct - 16-09-2016 17:53

Jestem w tym programie od 2dni, na razie jedna ankieta, dwie przepadły Undecided dwa taski zrobione, klikam w reklamy, ClixAddon dodany, jak na razie idzie jak krew z nosa, ale wiadomo początki, tak więc się nie poddaje. Zobaczymy jak to dalej będzie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 16-09-2016 20:29

(16-09-2016 17:53)Umct napisał(a):  Jestem w tym programie od 2dni, na razie jedna ankieta, dwie przepadły Undecided dwa taski zrobione, klikam w reklamy, ClixAddon dodany, jak na razie idzie jak krew z nosa, ale wiadomo początki, tak więc się nie poddaje. Zobaczymy jak to dalej będzie Smile
Jak na początek to idzie Ci wręcz bardzo dobrze Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Sahya - 16-09-2016 20:58

(16-09-2016 17:53)Umct napisał(a):  Jestem w tym programie od 2dni, na razie jedna ankieta, dwie przepadły Undecided dwa taski zrobione, klikam w reklamy, ClixAddon dodany, jak na razie idzie jak krew z nosa, ale wiadomo początki, tak więc się nie poddaje. Zobaczymy jak to dalej będzie Smile

Jak krew z nosa? To spory ten krwotok Big Grin
Sporo osób chciałoby zacząć jak ty


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kubasz5 - 17-09-2016 08:58

Dawno mnie tu nie było i widzę temat ma się dobrze podobnie jak sam Clixsense Wink
Prześledziłem paypal i niemal ze szwajcarską precyzją co miesiąc zlecam wypłatę 8$
to więcej niż procenty z lokaty którą posiadam ...
Polecam program tym, którzy się wahają. A tym którym początki idą jak krew z nosa proponuję cierpliwość, ja pierwszą ankietę zrobiłem do końca po miesiącu Wink