Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kedob - 03-07-2016 20:12

U mnie wczoraj ankieta za 0,80$ a dziś za 0,2 $.
I uzbierało się do wypłatki


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - asicqa - 03-07-2016 20:32

czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się wykonuje te taski. ? kiepsko mi idzie z zarabianiem na clixsense... mało co wiem Sad


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kedob - 04-07-2016 06:52

Ja sobie taski odpuściłem. Wiem że można na nich natrzaskać niezłą dniówkę, ale jakoś nie mam cierpliwości.
Z tego co pamiętam to trzeba założyć konto na Crowdflower. To pośrednik który udostępnia taski. Potem logujesz się swoim facebookiem i masz listę zadań. W każdym masz instrukcję jak go zrobić i już, ta dam ! Smile
Plusem jest jak masz obcykany angielski, pomaga.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - asicqa - 04-07-2016 14:11

a ankiety.? jak wypełniać ankiety, aby zarabiać.? co jakiś czas mam ankiety do wypełnienia, wypełniam i wypełniam a za jakiś czas wyskakuje mi informacja, We're sorry... i koniec Sad nie wiem czemu.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kedob - 04-07-2016 18:36

pomyśl sobie jaka płeć i w jakim wieku jest wiarygodna dla tych co wypuszczają ankiety.
Czy taka osoba ma dzieci? i ile?
Ja zawsze jestem "tą samą osobą" Smile
działa.
ale na różne dziwaczne i oryginalne ankiety nie ma mocnych. Albo trafisz, albo nie


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 04-07-2016 19:02

Przede wszystkim nie róbcie ankiet od CINT-a. Broń Boże! Niemalże na sto procent zabiorą wam kasę po kilku miesiącach i ja nie jestem wyjątkiem. Zajumali mi po raz czwarty pieniądze, około 40 centów. Czyli wczorajszy dzień poszedł się....wiadomo co.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kedob - 04-07-2016 20:44

zgadza sie. poza tym CINT dla mnie tak rzadko wpada że szok.
Podobnie Samplicious.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Nymeb - 05-07-2016 14:14

A ja sobie czekam dobry miesiąc na jakiegoś taska z 0 poziomem i NIC. Jak ja mam wbić ten poziom skoro przez cały miesiąc nie wpadło żadne zadanie dla 0 poziomu? Miał ktoś podobną sytuacje?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - asicqa - 05-07-2016 14:59

(04-07-2016 18:36)kedob napisał(a):  pomyśl sobie jaka płeć i w jakim wieku jest wiarygodna dla tych co wypuszczają ankiety.
Czy taka osoba ma dzieci? i ile?
Ja zawsze jestem "tą samą osobą" Smile
działa.
ale na różne dziwaczne i oryginalne ankiety nie ma mocnych. Albo trafisz, albo nie

skąd mogę wiedzieć kogo wybrać i w jakim wieku.? przecież to prawie tak jak wygrać 6-stkę w totka.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Nymeb - 05-07-2016 15:58

Nie mozesz wiedziec. Nie kazda ankiete da sie zrobic.