Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 21-04-2016 22:30

Dzisiaj ogólnie taski kwalifikacyjne na poziomie 20% smutny Ale teraz trafiły mi się najlepsze taski jakie kiedykolwiek widziałem, Image Categorization, w zależności od taska na 5 bądz 10 zdjęć dostępnych było zaledwie jedno reszta zaznaczasz że nie można powiedzieć, 5 sekund na taska, a tasków łącznie ponad 60. To oznacza że powtarzam wynik z wczoraj czyli 5$ i brakuje mi 16 centów do bonusuHuh Może jeszcze coś dzisiaj wpadnie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Serkownik - 22-04-2016 10:00

korzystam z tego programu juz troche ale mam problem
czemu taskow zadnych nie mam ?
i czemu kazda ankietem i odrzuca?
raz sie trafilo 4 ankiety chyba i zadnej nie udalo mi sie
od razu bylo czerwone i nie moglem nic dalej robic Sad


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 22-04-2016 10:13

Żeby mieć taski musisz wbić jakiś poziom, podejrzewam że teraz masz zerowy, czasem pojawiają się taski na zerowym poziomie i musisz je robić, aby wbić jakiś level musisz odpowiedzieć na sto pytań w takich taskach. Niestety nie każde taski liczą się do statystyk, aby sprawdzić jak wygląda Twoja sytuacja musisz w Clodflowerze kliknąć Job history. A z ankietami to już różnie, po pierwsze musisz korzystać z Clixadona żeby od razu wiedzieć że pojawiła się nowa ankieta, ale nawet to nie gwarantuje że zdążysz ją otworzyć przed jej zamknięciem(czyli osiągnięciem limitu ankietowanych osób)zwłaszcza ciężko jest o to w przypadku ankiet z Cinta. Potem jeżeli Ci się uda musisz przejść pytania kwalifikacyjne Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - K239TURBO - 22-04-2016 10:45

Mam poleconego z Anglii, zarobił 0,053$ (Ja 0,0053$) klikając 7 razy Rolleyes


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - fabian51 - 22-04-2016 11:07

(21-04-2016 22:30)Fox90 napisał(a):  Dzisiaj ogólnie taski kwalifikacyjne na poziomie 20% smutny Ale teraz trafiły mi się najlepsze taski jakie kiedykolwiek widziałem, Image Categorization, w zależności od taska na 5 bądz 10 zdjęć dostępnych było zaledwie jedno reszta zaznaczasz że nie można powiedzieć, 5 sekund na taska, a tasków łącznie ponad 60. To oznacza że powtarzam wynik z wczoraj czyli 5$ i brakuje mi 16 centów do bonusuHuh Może jeszcze coś dzisiaj wpadnie Smile
hej ale uwazajcie nie robcie tak ze jakis trudny jest to moze sie uda, im wiecej expeld mode bedziecie mieli i czesciej to z automatu pojdziecie level nizej albo nawet na zerowy!!


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 22-04-2016 11:17

Nie wiem o czym mówisz, mógłbyś to jakoś bardziej wytłumaczyć, co to jest wgl?Smile W większości to nie zmojej winy, tylko mają tak idiotycznie to poustawiane, wczoraj miałem task w którym do zaznaczenia było albo tak albo nie, zaznaczyłem i to prawidłowo, tak jak oni napisali że powinno być ale uznali że ja nic nie zaznaczyłem, takie przykłady mogę mnożyć.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - fabian51 - 22-04-2016 11:46

to ich nie obchodzi ze task jest zle sformuowany moze naprawia to ci zwroca % a jak nie to nie a mowilem o tym ze im wiecej razy wyrzuca cie z taska to spadniesz levele nizej ja tak dawno temu mialem robilem i robilem zeby cie nie oklamac nie pamietam ile razy mnie wyzucili i z l1 spadlem na l0 i wtedy to sie musialem meczyc weby wejsz wyzej ,bo wtedy nie mozesz miec ponizej 95% kazdy task(tak wyszytalem na forum CS)


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Serkownik - 22-04-2016 11:52

to ja pewnie mam levl 0 ale nie widze tego przycisku crowdfloower czy jakos tak
tak czy siak jak osiagnac poziom wyzej


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 22-04-2016 11:54

No nie wiem, póki co ale to z powodu skuteczności spadłem na level 2 Smile Nie jest zle, chociaż na 3 levelu są ankiety. No staram się nie wypadać z tasków Smile Ale coś w tym jest, chyba o to im chodzi w tym ostatnim punkcie tabelki jeżeli chodzi o wymagania co do levelu.

(22-04-2016 11:52)Serkownik napisał(a):  to ja pewnie mam levl 0 ale nie widze tego przycisku crowdfloower czy jakos tak
tak czy siak jak osiagnac poziom wyzej
ja wchodzę w panel główny poprzez taski, ale można się jakoś zalogować do Clowdflowera, pewnie przez ich stronę się da, nie wiem dokładnie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - trio - 22-04-2016 16:02

Tymczasem na moim koncie cs kolejna wyplatka zlecona
Huh

[Obrazek: 38c56c80f6dcc77950407086326dfc44.png]