Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - jola8000 - 19-04-2016 13:13

Jest więcej zdjęć ale 2 taski miałam takie w których nic nie zaznaczyłam Big Grin
Ja też zrobiłam 19 razy i 1 raz sie pomyliłam bo była tylko podeszwa buta Rolleyes

A tak po za tym to ten nowy wygląd jest dla mnie nieczytelny i beznadziejny.
Można na nim przegapić naprawdę fajne taski


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 19-04-2016 13:16

No bywa. Ogółem jutro będę miał mniejszą skuteczność, z 87.5 na 87.4, więc nie jest źle, ale mogło być lepiej...


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 19-04-2016 13:23

Ja tak skrupulatnie tego nie liczę, zresztą mam nadzieje że jeszcze z 2 jakieś fajne taski dzisiaj będą. Obecnie mam 85.5% więc się o wiele bardziej pilnuję bo do kilku tasków bym podszedł ale duże ryzyko niepowodzeniaSmile Wczoraj np robił taska w którym trzeba było podać stronę firmy na tripadvisor chyba i 5/5 zle bo mi przy kopiowaniu wpisywało http:, a miało być https:, zresztą wielu na tym chyba poległo bo było dużo wariantów skarg do wyboruSmile Mam nadzieję tylko że oni to dosyć regularnie sprawdzają i poprawiają bo jak mi się tak zdarza to ja po prostu zaznaczam że ocena jest niesprawiedliwa i żeby poprawili skutecznośc, nie piszę jednak żadnych ticketów.
PS: Dostałem 16 pkt dodatkowo na SWPanel za ankietę z zeszłego tygodniaHuh To moja najdroższa ankieta, całe 10złSmile Jola robiłaś też tą ankietę?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 19-04-2016 13:55

(19-04-2016 13:23)Fox90 napisał(a):  Ja tak skrupulatnie tego nie liczę, zresztą mam nadzieje że jeszcze z 2 jakieś fajne taski dzisiaj będą. Obecnie mam 85.5% więc się o wiele bardziej pilnuję bo do kilku tasków bym podszedł ale duże ryzyko niepowodzeniaSmile Wczoraj np robił taska w którym trzeba było podać stronę firmy na tripadvisor chyba i 5/5 zle bo mi przy kopiowaniu wpisywało http:, a miało być https:, zresztą wielu na tym chyba poległo bo było dużo wariantów skarg do wyboruSmile Mam nadzieję tylko że oni to dosyć regularnie sprawdzają i poprawiają bo jak mi się tak zdarza to ja po prostu zaznaczam że ocena jest niesprawiedliwa i żeby poprawili skutecznośc, nie piszę jednak żadnych ticketów.

85.5%? Rzeczywiście jest źle, ale tak szczerze nie ma ciekawych tasków na 3 poziomie. Czasami trafiają się ankiety, z których nie wywala.Huh i to jest jedyna zaleta tych ankiet.Smile

Co do tripadvisora czy facebooka, to na szczęście nie liczy się to do statystyk, ale to jest niesamowicie wku... jak wklejasz link z facebooka i po submicie widzisz, że tracisz procenty, bo w jakimś linku nie ma "pages". No ludzie! Kaman!

Dlatego lubię taski z paragonami, bo może długo się je robi i są średnio płatne, ale jak jest błąd to tylko i wyłącznie z mojej winy, a nie dlatego, bo link źle się skopiował.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - jola8000 - 19-04-2016 13:56

(19-04-2016 13:23)Fox90 napisał(a):  PS: Dostałem 16 pkt dodatkowo na SWPanel za ankietę z zeszłego tygodniaHuh To moja najdroższa ankieta, całe 10złSmile Jola robiłaś też tą ankietę?

W ogóle nie przypominam sobie żebym miała taką dostępną. O czym była?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 19-04-2016 13:58

No choćby ze względu na te ankiety warto ten 3 poziom mieć, chociaż za wczorajszą ankietę w taskach też nic nie dostałem Smile Ja paragony zazwyczaj robię tylko w weekendy bo wtedy nawet z taskami jest ciężko więc żeby był bonus to robie paragony Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 19-04-2016 13:59

(19-04-2016 13:58)Fox90 napisał(a):  Ja paragony zazwyczaj robię tylko w weekendy bo wtedy nawet z taskami jest ciężko więc żeby był bonus to robie paragony Smile

A ja mam zablokowane, bo za dużo zrobiłem.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 19-04-2016 14:54

W zasadzie też mam ciężko żeby wtedy znalezć nawet 10, ewentualnie Wallmart mi jeszcze działa czasem a tak wszystko na maksa.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - jola8000 - 19-04-2016 17:10

robiłam 6 razy na 100%, łatwye
898225 Let's Do Some Word Association Smile Level 1 Contributors - Good $0.03
898266 Male Or Female? 0.07
898097 Website Check New York 0.03


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Fox90 - 19-04-2016 19:55

(19-04-2016 13:56)jola8000 napisał(a):  W ogóle nie przypominam sobie żebym miała taką dostępną. O czym była?
Ja też już dokładnie nie pamiętam, ale to było jakieś badanie dla uczelni.

Mi też ten wygląd przeszkadza, ciężko mi się połapać w tych taskach i faktycznie łatwo jakiś fajny przeoczyć.
Ale zapłacili mi za wczorajszego taskaSmile