Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 04-02-2016 22:23

(04-02-2016 22:21)zawi99 napisał(a):  Nie wiem jak Wy wszyscy to robicie... Jestem zarejestrowany od 28 stycznia i leeeedwo co nazbierałem 2.65$ (w tym dwie ankiety po 0.85$). Będę wytrwały i cierpliwy jeszcze przez chwilę, zobaczymy czy coś się ruszy Big Grin
Pamiętaj, że serwis jest do dorabiania a nie zarabiania nie wiadomo jakiej kasy, to jest moja opinia.
A wytrwałość i cierpliwość się przyda bo nie raz już bywało, że przez tydzień żadnej ankiety nie było.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - jola8000 - 04-02-2016 22:25

zawi99 czyli jesteś 8 dni w tym zazwyczaj w sobotę i niedzielę nie ma ankiet, czyli nie jest źle .
Jeszcze 5,5$ i będziesz wypłatę zlecać Huh


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - zawi99 - 04-02-2016 22:26

(04-02-2016 22:23)Leos2011 napisał(a):  
(04-02-2016 22:21)zawi99 napisał(a):  Nie wiem jak Wy wszyscy to robicie... Jestem zarejestrowany od 28 stycznia i leeeedwo co nazbierałem 2.65$ (w tym dwie ankiety po 0.85$). Będę wytrwały i cierpliwy jeszcze przez chwilę, zobaczymy czy coś się ruszy Big Grin
Pamiętaj, że serwis jest do dorabiania a nie zarabiania nie wiadomo jakiej kasy, to jest moja opinia.
A wytrwałość i cierpliwość się przyda bo nie raz już bywało, że przez tydzień żadnej ankiety nie było.

Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę i traktuję to prawie, że jak zabawę, ale irytujące jest właśnie to patrzenie jak inni dostają ankiety co chwilę a u mnie cisza : D Tak, tak wiem, pewnie wychodzę na zazdrośnika Big Grin


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 04-02-2016 22:29

(04-02-2016 22:26)zawi99 napisał(a):  
(04-02-2016 22:23)Leos2011 napisał(a):  
(04-02-2016 22:21)zawi99 napisał(a):  Nie wiem jak Wy wszyscy to robicie... Jestem zarejestrowany od 28 stycznia i leeeedwo co nazbierałem 2.65$ (w tym dwie ankiety po 0.85$). Będę wytrwały i cierpliwy jeszcze przez chwilę, zobaczymy czy coś się ruszy Big Grin
Pamiętaj, że serwis jest do dorabiania a nie zarabiania nie wiadomo jakiej kasy, to jest moja opinia.
A wytrwałość i cierpliwość się przyda bo nie raz już bywało, że przez tydzień żadnej ankiety nie było.

Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę i traktuję to prawie, że jak zabawę, ale irytujące jest właśnie to patrzenie jak inni dostają ankiety co chwilę a u mnie cisza : D Tak, tak wiem, pewnie wychodzę na zazdrośnika Big Grin
Uważam za normalne Twoje zachowanie. Chyba większość z nas się irytuje, jak komuś np 3 dziennie wpadną ...
Ale potem sytuacja się odwraca i Tobie wpadają a innym nie, ot życie Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - asapatryk - 04-02-2016 22:30

no ja dzisiaj pierwsza dyszkę w tym programie wypłaciłem jak na pierwszy miesiąc działalności tutaj to wynik naprawdę dobry w stosunku do reszty programów z których korzystam, wiec ciesze się niezmiernie Big Grin


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - jola8000 - 04-02-2016 22:32

asapatryk gratulacje w takim razie Lol


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - zawi99 - 04-02-2016 22:34

Ode mnie również gratulacje Big Grin

Jeszcze chwila i też będę wypłacać! Big Grin Pożyjemy i zobaczymy czy coś wpadnie i czy szczęście dopisze


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 04-02-2016 22:36

(04-02-2016 22:30)asapatryk napisał(a):  no ja dzisiaj pierwsza dyszkę w tym programie wypłaciłem jak na pierwszy miesiąc działalności tutaj to wynik naprawdę dobry w stosunku do reszty programów z których korzystam, wiec ciesze się niezmiernie Big Grin
Gratulacje i dzięki z ten wpis bo udowodniłeś, że można Smile
No i powodzenia dalej życzę !!!


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kutamir - 05-02-2016 13:13

Ja wczoraj miałem ankietę o ubezpieczeniach, głównie o Warcie - czy mam jakieś ubezpieczenia, w jaki sposób kontaktuje się z agentem itp. Ankieta była za 1,5$. Zakwalifikowałem się do niej uzupełniałem ją przez jakieś 25 minut - na koniec dostałem info "dziękujemy za udział w ankiecie, to już wszystkie pytania z naszej strony - dostaniesz jeszcze kilka pytań statystycznych". Dostałem pytanie o to ile zarabiam, czy jestem żonaty i czy mam dzieci. Odpowiedziałem i dostałem info - dziękujemy za udział w ankiecie. Niestety nie pasujesz do profilu uczestnika.

Ogólnie rzecz biorąc uważam takie podejście ze strony ipsosa za mocne chamstwo. Odpowiadasz na wszystkie pytania - zbierają sobie potrzebne informacje a na koniec i tak nic z tego nie masz. Napisałem Ticket do obsługi ale odpisali, że partnerzy mogą zgodnie z regulaminem przerwać ankietę w każdej chwili. W każdym razie to pierwsza moja taka sytuacja i mam nadzieję, że się nie powtórzy.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 05-02-2016 13:49

(05-02-2016 13:13)kutamir napisał(a):  Ja wczoraj miałem ankietę o ubezpieczeniach, głównie o Warcie - czy mam jakieś ubezpieczenia, w jaki sposób kontaktuje się z agentem itp. Ankieta była za 1,5$. Zakwalifikowałem się do niej uzupełniałem ją przez jakieś 25 minut - na koniec dostałem info "dziękujemy za udział w ankiecie, to już wszystkie pytania z naszej strony - dostaniesz jeszcze kilka pytań statystycznych". Dostałem pytanie o to ile zarabiam, czy jestem żonaty i czy mam dzieci. Odpowiedziałem i dostałem info - dziękujemy za udział w ankiecie. Niestety nie pasujesz do profilu uczestnika.

Ogólnie rzecz biorąc uważam takie podejście ze strony ipsosa za mocne chamstwo. Odpowiadasz na wszystkie pytania - zbierają sobie potrzebne informacje a na koniec i tak nic z tego nie masz. Napisałem Ticket do obsługi ale odpisali, że partnerzy mogą zgodnie z regulaminem przerwać ankietę w każdej chwili. W każdym razie to pierwsza moja taka sytuacja i mam nadzieję, że się nie powtórzy.
Powiem Ci szczerze, że ja miałem taką sytuację kilka razy i nic nie wskórałem.
Serwis jest tak skonstruowany, że niestety czasami robimy ankiety na próżno. Wiem, że jest to frustrujące ale tego się nie zmieni, niestety.