Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser (/Temat-Puszki-Burn-do-wygrania-Burn-Teaser-50115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - olennnkaaa - 17-03-2012 22:32

Współczuję chłopaki takiego traktowania... Ja byłam odebrać puszki w czwartek- brakło dostawa w sobotę. Pojechałam dzisiaj - mówi, że dostawa nie dotarła. Trochę się zirytowałam bo odbiór jest do wtorku, puszki przyjdą dopiero w poniedziałek (może nawet we wtorek?), a ja mam zajęcia na uczelni do samego wieczora. Uprzejma Pani w kiosku stwierdziła jednak, że to dla niej nieproblem i mogę w piątek odebrać z poprzedniego i tego co będzie tygodnia Wink


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - Admin - 18-03-2012 08:39

@up

to na fajną ekspedientkę trafiłaś, Naszej się nie chciało kodów szukać...


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - dareox - 26-03-2012 12:03

Jak wygląda odbiór waszych puszek? Ja jak bylem w środę to polowym kodów nie mieli, do dziś lista się nie zmieniła i dalej ich nie ma...;/ Czy to normalne?


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - nitram - 26-03-2012 13:27

Tak to jest normalne. Najlepiej napisz do nich na [email protected] i pewnie z tydzień będziesz czekać na odpowiedź. Przy odrobinie szczęścia otrzymasz z opóźnieniem wszystkie puszki.


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - driffeq - 26-03-2012 17:24

A w moim przypadku do sklepu trafia zbyt mała ilość puszek i zawsze jak po nie przyjeżdzam to dostaje połowe bo reszty nie ma na stanie.


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - Admin - 26-03-2012 17:51

to wszędzie tak driffeq, dopiero jak postraszyłem agencje, która wykonuję za burna (a dokładnie za cocacole) ten konkurs, to się łaskawie ruszyli i wszystko w ten sam dzień załatwili.


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - Killer - 27-03-2012 00:40

Ja niestety nie miałem w pobliżu żadnego punktu odbioru=/


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - olennnkaaa - 27-03-2012 15:05

Ja dziś odebrałam znów część puszek. Eh! W czwartek (mam nadzieję) ostatnia wyprawa. Ale jestem bliżej niż dalej Smile


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - adrick1197 - 27-03-2012 15:35

a to czasem odbior nie ejst do dzis ??


RE: Puszki Burn do wygrania - Burn Teaser - Synkretysta - 27-03-2012 15:39

od czwartku jest ostatnia tura odbioru - w dniach 29.03 do 05.04. I co tu robić z taką ilością chemii?