Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w wyborze hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pomoc w wyborze hostingu (/Temat-Pomoc-w-wyborze-hostingu-50103)



Pomoc w wyborze hostingu - Votan - 25-02-2012 04:59

Witam, zacząłem zajmować się uploadem na uploaded.to, lecz po aferze z megaupload, zmniejszeniu stawek i zbanowaniu amerykańskich IP sytuacja nie wygląda już tak różowo. Tak więc szukam pomocy w wyborze hostingu i ewentualnie kilku rad od bardziej doświadczonych uploaderów w zamian za rejestracje z reflinka.

Wiadomo - im więcej płacą tym lepiej. Zamierzam uploadować pliki różnej wielkości, od kilku po kilkaset MB. W sumie ważniejszą kwestią niż pieniądze jest stabilność linków, nie spotkać się z kasowaniem plików z byle powodu. Pod tym względem Oron przedstawia się ciekawie ale jak to jest u nich z zarabianiem?

Licze na propozycje tutaj lub na privSmile


RE: Pomoc w wyborze hostingu - filip1019 - 25-02-2012 13:30

edddd


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Votan - 25-02-2012 18:47

A takie pytanie... Istnieje przyzwoicie płacący hosting który zlicza pobrania z jednego IP bez limitu i oferuje zadowalającą szybkość pobierania dla free userów?


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Qwik - 25-02-2012 19:06

Nie ma


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Votan - 25-02-2012 19:12

Tak też sądziłem:/


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Snoweee - 25-02-2012 19:35

Votan, trochę zbyt wysokie wymagania Wink


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Votan - 25-02-2012 19:59

Pomarzyć zawsze możnaSmile) A jaki hosting jest najbardziej zbliżony do tego mojego wymarzonego?Big Grin Kolega Filip podpowiada mi Turbobit ale z tego co czytałem prędkość ściągania jest tam fatalna.


RE: Pomoc w wyborze hostingu - kris009c - 25-02-2012 22:17

z każdego w gruncie rzeczy jest fatalna, dlatego masa ludzi szuka plików z darmowymi serwerami typu zippy, ale na takim nic nie zarobisz, no chyba, że masz swoją stronę i nawalisz reklam, aby sobie tym odkuć Wink


RE: Pomoc w wyborze hostingu - Votan - 25-02-2012 22:38

Niekoniecznie... Prędkości rzędu 150-200 kb/s nie są już takie fatalne. A właśnie takie osiągi oferuje Oron czy Fileserve. Fileserve się kończy... ale co z Oronem? Uploaduje tam ktoś? Z tego co obserwuje podczas pobierania pliki na Oronie są bardzo żywotneSmile


RE: Pomoc w wyborze hostingu - djmichu - 03-03-2012 12:51

napisz to pomogę