Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizers - Serwis na siłę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+---- Wątek: Prizers - Serwis na siłę? (/Temat-Prizers-Serwis-na-sile-50094)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 28-02-2012 19:34

No masz rację, nawet bardzo. Ciekawe czy ekipa prizers zajrzy do tego tematu łaskawie


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Symbian - 29-02-2012 17:25

Jest to samo co z TAG było,tylko że Prizers szybciej się zeszmaciło.


RE: Prizers - Serwis na siłę? - paatryk15 - 29-02-2012 19:29

Up nie masz racji w marcu nowosci ,nie podoba sie nie wchodzcie na strone i nie placzcie ze scam bo nic nie wygraliscie etc


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Bolt - 29-02-2012 20:17

Właśnie taki user jak ty gościu wyżej jest idealny dla ekipy prizers. Grzeczny, wierzy w rzucone słowo. Ideał. Nie to co te buntowniki co chcą nowości. Płacisz to wymagasz sory. Wrzucenie rebusu czy 3 mp3 to kwestia minut a od razu lepiej im sie z oczu patrzy. Dlaczego jakieś informacje podają na nieoficjalnym forum. Raz lenistwo (nie mieć oficjalnego forum czy bloga przy takim serwisie to śmiech ; uwzględniając też 0 powiadomień na stronie).. Za 2 tygodnie też coś przebąkną że mają problemy z wprowadzeniem i będzie w kwietniu. Dalej będziesz im wierzyć? Hm. Podobno wiara czyni cuda. Powodzenia. Ekipie Prizers radzę się wziąć do roboty, zadbać o userów - regularne powiadomienia na stronie, oficjalne forum nie zaszkodzi, codziennie rebus (to aż takie trudne?) i kilka mp3 tygodniowo, jakiś event i wtedy można mówić że jesteście profesjonalistami. Bo jak na razie to giftonline bije was na głowę organizacyjnie.

Pozdrawiam


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 29-02-2012 21:14

@UP

Tylko, że za te MP3 pewnie też biorą hajs. A wątpię czy jakies zespoły by się do nich zgłosiły Wink


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Scarface - 29-02-2012 22:10

Scam nie loguje się więcej (śmiech)
Premium za 50zł
Gówniana strona


RE: Prizers - Serwis na siłę? - polik95 - 29-02-2012 22:30

bawiłem sie w to 2 tygodnie, bo fail restocku zrezygnowałem z tego


RE: Prizers - Serwis na siłę? - FireMedia - 29-02-2012 22:34

c. Operator zobowiązuje się do wysyłki Nagród w ciągu 14 dni roboczych.

Proste chyba, jeśli 14 dni roboczych mija to niech daja od razu numer paczki i do dzielaTongue


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 01-03-2012 15:56

Spoko, że ostatnio nie dawali numeru paczki -.-" i było dłuzęj niż 14 dni. Co w takim przypadku możemy (my - użytkownicy serwisu) zrobić?


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Ciastek - 03-03-2012 08:23

Hmm... jak codziennie dostawałem tylko ankiete nową to dzisiaj nawet ankiety nie mam :|