Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizers - Serwis na siłę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+---- Wątek: Prizers - Serwis na siłę? (/Temat-Prizers-Serwis-na-sile-50094)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prizers - Serwis na siłę? - mysza5000 - 26-02-2012 21:22

zawsze jest tak


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 26-02-2012 21:27

no niby tak, chociaz ja np. 2 nagrody wygrałem Wink


RE: Prizers - Serwis na siłę? - mysza5000 - 26-02-2012 21:52

ja jedną


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Bolt - 27-02-2012 00:28

Olewaj prizersa bo większe zyski z cashfile'a. Niestety ta arogancja jest aż nadto denerwująca. Raz kupiłem premium i więcej nie kupię. 0 złamanego info. Dzień dobry, spierdalajcie czy coś w tym stylu. Tak jakby adminów nie było. Dadzą restock a zapowiedzą dzień przed na stronie. Niektórzy to się dowiadują o restocku tydzień po, bo te klikanie w te punkty dzień w dzień też się nudzi. Cóż. Jak widać prizers nie będzie godnym następcą lockerza (bo co jak co ale oni mieli niezły support [do czasu] PR itd..). Może giftonline..


RE: Prizers - Serwis na siłę? - paatryk15 - 27-02-2012 09:14

W marcu bedzie sporo nowosci tak Admini zapowiadaja


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 27-02-2012 14:52

@UP

Ta? To beka... Według ich słów dzisiaj/jutro/pojutrze miałby być restock Wink. Wierz im a daleko zajedziesz...

@TOPIC

Powinni wysłać chociaż maila, że przepraszają, ale mają nas w dupie -.-"


RE: Prizers - Serwis na siłę? - paatryk15 - 27-02-2012 19:32

Przeprosili na profilu fb,a nowosci maja byc w marcu ,zobaczymy czy to prawda


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Snoweee - 28-02-2012 17:32

Tak, tak


RE: Prizers - Serwis na siłę? - paatryk15 - 28-02-2012 19:21

Zobaczymy zreszta


RE: Prizers - Serwis na siłę? - Bolt - 28-02-2012 19:30

Przeprosić też mogę - adminów prizersa że nie kupiłem więcej premium. Co im z moich przeprosin jak nie dostaną kasy za mojego esa? Nic. To samo nam z ich przeprosin. Totalna olewka - tak nie postępują profesjonaliści. Raz że na stronie 0 newsów od miesiąca, na forum nikt nie pisze tu, mamy sami szukać informacji na temat portalu? Wolne żarty Smile Ktoś od PR bardzo olewa pracę( o ile szanowna ekipa takiego ktosia posiada). Pozdrawiam