Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizers - Serwis na siłę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+---- Wątek: Prizers - Serwis na siłę? (/Temat-Prizers-Serwis-na-sile-50094)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Restock?! - Snoweee - 25-02-2012 10:30

Wiem, sorry. A o co chodzi z "lepszą maszynę"? Masz namyśli serwer?


RE: Restock?! - Coristo - 25-02-2012 10:31

(25-02-2012 10:30)Snoweee napisał(a):  Wiem, sorry. A o co chodzi z "lepszą maszynę"? Masz namyśli serwer?

Tak chodzi o serwer.


RE: Restock?! - Snoweee - 25-02-2012 10:34

Tylko, że to też teraz im się już raczej nie opłaca. Bo mają zszarganą opinię. Nie pamiętam ile ostatnio mieli ludzi, ale jak pisałem z nimi to nawet sporo tych tysięcy było. Połowa pewnie odeszła i teraz jakby postawili na lepszym serwerze to raczej bez sensu, gdyż już nie ma dla kogo.


@EDIT

By The Way ciekawe czy zniżą ceny nagród i czy ogór myślał, że od początku an tym serwisie zarobi bez ciężkiej pracy? Wink


RE: Restock?! - Ty27mek - 25-02-2012 10:41

Prizers miało dużo wpadek ;-)

Czy to muzyka, która dla niektórych nie działa, a dodawana jest jak kilka osób zrobi większą zadymę,
Czy to gra, która przez kilka dni nie działała...
Czy to rebusy, które również dodawane są w baaaardzo dużej przestrzeni czasu.

Na ostatnim restocku pokazali co sobie myślą. Nie dość, że było trzeba czekać 3 godziny - resa w tym czasie nie było, ale lagi i nerwy były ogromne Smile Jednak to chyba tyczy się do osób, które chciały coś wygrać, bo z tego co wiem w szalonej ekipa *Korniszonka* mieli trochę zabawy.

Tak jak coristo wspomniał - od Jaszka z GiftOnline ściągnęli GOBoxa. Chociaż też nie wychodzi im to za dobrze, bo te punkty z wielką łaską podobno dodają - tak samo jak nowe zadania, za które i tak jest bardzo mało Punktów.

Niektórym gra też się znudziła. Na Prizers brakuje nowości, bo staje się NUDNO. Punkty zbiera się bardzo wolno, katalog - hmm ma być nowy, ale to mówią od kilkudziesięciu dni. Restock "co miesięczny" w tym miesiącu też nie wypalił i poczekamy na marzec, aby sprawdzić, czy tym razem ekipa się postarała i zrobią coś fajnego.
_____
Jeszcze co do nowości - mam nadzieję, że nie będzie to na zasadzie Czat z kluczami (captcha do przepisania itd.), zadania typu film, nowy podział katalogu "na konta", gra w stylu TAGcode itd.

Pozdrawiam!


RE: Restock?! - Snoweee - 25-02-2012 10:58

Pozostało tylko czekać


RE: Restock?! - Ciastek - 25-02-2012 21:21

(25-02-2012 10:09)Coristo napisał(a):  Czyli np na monitor, który jest porysowany bo był powystawowy ?
Prizers zepsuł sobie reputacje pierwszo ściągając pomysł GiftOnline z Boxem a niedawno z zniszczonymi nagrodami. Widać, że portal nie jest prowadzony profesjonalnie. Undecided

Przychodziły zniszczone nagrody? O tym nie słyszałem Rolleyes


RE: Restock?! - Scoobyx - 25-02-2012 22:00

Według mnie ten portal jest prowadzony na odwal się. Admini nie interesują się zbytnio nim. Myślą, tylko o tym, żeby trochę kasy dorobić. Bo pewnie pracują gdzie indziej :|


RE: Restock?! - masterex2 - 25-02-2012 22:45

(25-02-2012 22:00)Scoobyx napisał(a):  Według mnie ten portal jest prowadzony na odwal się. Admini nie interesują się zbytnio nim. Myślą, tylko o tym, żeby trochę kasy dorobić. Bo pewnie pracują gdzie indziej :|
Wystarczy spojrzeć na datę ostatniego newsa. Serwis wygląda jak by umarł nic się nie dzieje,ekipa nic nie pisze. Dalej tak róbcie to daleko zajdziecie. Z resztą cashfile też ma w dupie bo nie działa mi w ogolę wrzucanie plików przez ftp i stronę. Po 10 emailach nadal cisza, minęły 2 miesiące.
Pozdrowienia dla korniszona w occie.


RE: Restock?! - Snoweee - 25-02-2012 23:15

@UP

A na Facebooku to codziennie piszą ;p


RE: Restock?! - masterex2 - 26-02-2012 09:31

(25-02-2012 23:15)Snoweee napisał(a):  @UP

A na Facebooku to codziennie piszą ;p


Co mnie facebook obchodzi, nie bawię się w to gówno. Mnie interesuje strona. Takich jak ja jest dużo więc jakiś news od czasu do czasu mógłby się pojawić o jakiś planach albo coś...