Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 04-11-2012 18:39

nie wiecie czy trzeba miec potwierdzone konto na stp zeby wyplacic ??


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 04-11-2012 22:13

(04-11-2012 18:09)kleomenes napisał(a):  To szkoda zachodu z tą "kartą". Niedługo zlecę wypłatę na STP. Zobaczymy czy zmieszczą się w tych 10 dniach Undecided

może i przekazanie do wypłaty się zmieszczą + jakieś tam inne terminy itp. Smile niech się wypowiuedzą ci co wypłacają na STP Smile

a jak to szkoda zachodu jak mają wycofać i STP z wypłat w przyszłości to gdzie wypłacisz ?? Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 04-11-2012 22:48

(04-11-2012 22:13)dexterjj napisał(a):  
(04-11-2012 18:09)kleomenes napisał(a):  To szkoda zachodu z tą "kartą". Niedługo zlecę wypłatę na STP. Zobaczymy czy zmieszczą się w tych 10 dniach Undecided

może i przekazanie do wypłaty się zmieszczą + jakieś tam inne terminy itp. Smile niech się wypowiuedzą ci co wypłacają na STP Smile

a jak to szkoda zachodu jak mają wycofać i STP z wypłat w przyszłości to gdzie wypłacisz ?? Smile
To będzie tylko jedna opcja wypłaty środków ? ...facepalm
Nie chcę się tu krytycznie wypowiadać odnośnie bb bo jestem tam od niedawna i to będzie moja pierwsza wypłata, poza tym ogólnie jest OK ale niech mi ktoś wytłumaczy, z kąd takie terminy jeśli chodzi o wypłaty ?


RE: Bannersbroker.com - Ermin - 05-11-2012 03:29

Jest wiele biznesów, które wypłacają tylko raz w miesiącu, więc to jest raczej kwestia przyzwyczajenia Wink
Odnośnie jednej opcji, to zawsze pozostanie jeszcze dodatkowo sprzedaż paneli dla co bardziej niecierpliwych, ew. przejść na premium i robić wypłatę na kartę raz w tygodniu o ile uda się ją zamówić Wink


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 05-11-2012 03:36

(05-11-2012 03:29)Ermin napisał(a):  Jest wiele biznesów, które wypłacają tylko raz w miesiącu, więc to jest raczej kwestia przyzwyczajenia Wink
Odnośnie jednej opcji, to zawsze pozostanie jeszcze dodatkowo sprzedaż paneli dla co bardziej niecierpliwych, ew. przejść na premium i robić wypłatę na kartę raz w tygodniu o ile uda się ją zamówić Wink

jestem na premium i nie udało mi się załatwić wypłaty w jeden tydzień Smile ale nie jest źle jak na razie Smile

przy okazji Smile leci podliczenie Smile


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 05-11-2012 11:00

Piękne podliczenie , czas chyba odpalić kilka czerwonych Big Grin


Bannersbroker.com - BBinternet - 05-11-2012 11:19

Oczywiście ze piękne,(jak po każdym podliczeniu) skończyło sie 5 czerwonych, z 20 zielonych i tych mniejszych nawet nie liczę. Czas uruchamiać czarne.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 05-11-2012 11:23

(05-11-2012 11:19)BBinternet napisał(a):  Oczywiście ze piękne,(jak po każdym podliczeniu) skończyło sie 5 czerwonych, z 20 zielonych i tych mniejszych nawet nie liczę. Czas uruchamiać czarne.

Czasem zastanawiam się co ja tu robię Big Grin
Nieźle, długo działasz w bb ?

Edit:
Dobra, dobra, już rozumiem co poniektórych Big Grin


Bannersbroker.com - BBinternet - 05-11-2012 11:30

... a do tego działam pół miesiąca i wyplacilem już 20 tys. $


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 05-11-2012 11:51

hehehe umiecie humor poprawić Tongue heheheh