Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 28-10-2012 17:26

Słyszałem, że jutro ma coś ruszyć w tej sprawie Smile


RE: Bannersbroker.com - Ermin - 28-10-2012 19:12

Nie tyle jutro co w nadchodzącym tygodniu, a dokładnie rzecz biorąc po 29.X Smile


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 30-10-2012 08:27

Podliczenie było Tongue

/ Sporo paneli na sprzedaż Smile


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 30-10-2012 08:34

Naliczają jak szalenie Lol


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 30-10-2012 08:52

No i fajnie, teraz prawie codziennie coś naliczają i łatwiej więcej rzeczy zaplanować Wink


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 30-10-2012 17:14

Taa zaplanujesz Big Grin Tylko że nadal brak trafficu oraz sales credit i trzeba czekać aż to w końcu zrobią.


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 31-10-2012 08:39

Wiecie coś więcej na temat tego automatycznego wykupowania tp? Po zalogowaniu wyskakuje komunikat o wykupowaniu automatycznym tp, a czy będzie wogóle jeszcze dostępna możliwość wykupowania ręcznie tp bo mi narazie tak jest np wygodniej i jak to wogóle się odnosi do środków na e-wallet.


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 31-10-2012 09:25

Jęśli nie będziesz miał wystarczających środków na koncie, aby zapłacić za subskrypcję odpowiedniej ilości TP, to zostanie "utworzony" debet na Twoim koncie, i będziesz miał 6 tygodni na wyrównanie salda, poprzez zakończenie cyklu paneli lub dopłaty.

Prawdopodobnie ręcznie będzie tylko można dokupować TP do subskrypcji, zakupy odpowiednio zadeklarowanej ilości będę automatyczne w kolejnych miesiącach.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 31-10-2012 11:14

Bardzo dobrze że tak jestSmile ja żeby nie motać to traffik packi mam wszystkie z 8dnia każdego miesiacaSmile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 31-10-2012 11:23

widzę bb już działa i debecik na koncie mam za traffic packi Big Grin