Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 21-10-2012 10:03

Jak można narzekać na darmową kase ? Jakbyś miał robić jak wół po 12h dziennie kopiąc rowy to doceniłbyś te 470$.

[Obrazek: a78d4347cf943.jpg]

Ja dostałem niecałe 400$ i nie płaczę myślę że to satysfakcjonująca kwotka.

Pozdrawiam / Jakby ktoś chciał zarobić troche grosza to zapraszam do sygnaturki ;P


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 21-10-2012 10:52

Dlatego że masz słabe podliczenie to BB to piramida finansowa? facepalm Zresztą chociażby nawet to płaci i daje nam zarobić grube pieniądze i ja będę z BB do końca Smile


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 21-10-2012 18:52

Ruska34

Wolałbym kopać rowy i dostać 470 $ na rękę niż dostać 470 $ w panelach, z których i tak nie mogę wypłacić, bo od roku dzień w dzień są problemy(payza blokowana, karta dochodzi pół roku, z stp na bank jest wyplacic trudno). Profesjonalna firma robi cyk-myk, po tygodniu masz kase na koncie za swoj zakupionych produkt czyli panele. A nie wykręcanie się hakerami itd ciągle nowe wymówki bo kasy nikt nie wplaca i czekanie na kase miesąc w górę.


RE: Bannersbroker.com - Elite - 21-10-2012 19:24

Ale przecież możesz sprzedać te panele, więc nie wiem w czym widzisz problem.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 21-10-2012 20:27

Elite

A ze skarbówką jak się rozliczę? Darowizna? Po drugi chcę utrzymać panele przy życiu by mieć stały dochód.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 21-10-2012 23:22

Verb22 przecież wchodząc w BB liczyłeś się z ryzykiem, że możesz stracić kasę, może i są problemy jakieś tam.. ale to jedna z najbardziej wiarygodnych firm na rynku Wink


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 22-10-2012 00:09

Ruska


Czy ty czytasz czasem co ja piszę? BB to jest piramida, normalna firma podpisuje z tobą papiery, kontrakty, zobowiązania. Firmy typu Accept terms of service z reguły to scamy. Żaden system ni człowiek nie ogarnie współpracy ze 200 tysiącami stron na świecie, to czysta fantazja. To że BB to piramida to pewne, ale nadal wypłaca. Nie jestem nie zadowolony z samego ponziaga BB, tylko z coraz gorszej wypłacalności w terminie i podtrzymywania nadzieji że są prawdziwym biznesem. Robią wodę z mózgu a potem bum. Ciągle narzekam na forum i wytykam wady które każdy z nas widzi w nadziei że ktoś to przeczyta i oceni albo da info jakieś nowe. Oby wypłacało jak najdłużej, problemy jakieś są ciągle, szczególnie z prędkością wypełniania się paneli oraz rzeczą kluczową - trzymaniem się terminów wypłat i łamaniem WŁASNEGO REGULAMINU czyli wypłaty od 7-14 dni.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 22-10-2012 00:35

(21-10-2012 19:24)Elite napisał(a):  Ale przecież możesz sprzedać te panele, więc nie wiem w czym widzisz problem.

Tu się właśnie pojawia pytanie - jak się potem rozliczać właśnie od dochodu w takich przypadkach. Tak to była możliwość wypłaty za pomocą karty payza i była od razu gotówka, wiem że karta BB też to daje ale czeka się na nią miesiącami w niektórych przypadkach.


RE: Bannersbroker.com - Elite - 22-10-2012 06:48

Verb, nie rozumię Cie jeśli BB według Ciebie jest piramidą to czemu w tym dalej jesteś ?
Sprzedaj wszystkie panele i zwiń się. Czy Ciebie trzyma tylko to że nie będziesz wiedział jak się z tego rozliczać ?


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 22-10-2012 09:10

A ja widze kolejne podliczenie Smile i pozytywne zmiany z wypłatami na karte BB Smile a co do oczekiwania na karte to czekałem kiedyś równe 2miesiące Smile warto się w nią zaopatrzyć z uwagi na fakt że Payza za jakiś czas zostanie wykluczona z programu Smile