Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 17-10-2012 19:38

ja tam na bieżąco robie wypłaty na kartę i wszystko śmiga jak trzeba Smile a że czasem jakieś opóźnienia to normalne Smile


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 18-10-2012 15:17

Wypłaty są robione o ile kojarze to 2 razy w miesiącu, we wrześniu były problemy i się przesunęło u niektórych ale było to spowodowane zabezpieczeniami, wypłaty u niektórych pojawiły się dopiero na początku października zamiast w okolicach 20 września. Oprócz wypłat na STP, payza, karta BB można również sprzedawać pakiety/panele innym - oczywiście po niższym kursie ale gotówkę mamy od razu.


RE: Bannersbroker.com - mbartelik - 18-10-2012 19:39

Hey, potrzebuję pieniędzy więc jeżeli ktoś chce zainwestować, a nie lubi czekać, mogę odsprzedać moje konto za $140-150, kupiony tam był pakiet za $145, już żółty panel zakończył naliczanie, więc dwa kolejne już się naliczają, po za tym fioletowy już ponad połowę naliczyło, a niebieski też sporo. Stan zarobków to 155.55 na 300.
Do tego 2,000 Impressions i 19,965 trafficu

Oferty na PW / maila: mbartelik[at]gmail.com / gg: 13895767


RE: Bannersbroker.com - Elite - 18-10-2012 21:12

Sprzedawać KONTO które zostało zarejestrowane na swoje dane osobowe ?
Lepiej zdobądź pieniądze inaczej bo trochę to nie roztropne sprzedać konto...


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 18-10-2012 22:40

samo to za jaką cenę chce sprzedać hehe wydał 145 a sprzedaje za 140 Smile wolał bym legalnie zarejestrować se konto i dołożyć te 5$ Smile jak by zaproponował 50$ może ktoś by się znalazł Smile z ryzykiem że zostanie na pewno zablokowane po czasie za ten fakt Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 18-10-2012 23:30

Nie no bez przesady Smile Bana raczej nie będzie, chyba, że ktoś by znał nazwę użytkownika i podkablował.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 19-10-2012 16:57

It has recently come to our attention that Payza will no longer be providing full money services to a number of countries for an extended period of time including the United Kingdom and India. Due to this we have chosen to take preventative action and stop paying out through Payza to avoid affiliates having their money locked down and unreachable. When Payza returns to normal operations we may again add this method for withdrawls.


Wlasnie 5 dni temu wyplacilem kase na payze. Na karte czekam 3 miesiące, na stp nie wiem jak przelać do Banku. Banda zlodziei.


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 19-10-2012 17:08

(19-10-2012 16:57)Verb22 napisał(a):  It has recently come to our attention that Payza will no longer be providing full money services to a number of countries for an extended period of time including the United Kingdom and India. Due to this we have chosen to take preventative action and stop paying out through Payza to avoid affiliates having their money locked down and unreachable. When Payza returns to normal operations we may again add this method for withdrawls.


Wlasnie 5 dni temu wyplacilem kase na payze. Na karte czekam 3 miesiące, na stp nie wiem jak przelać do Banku. Banda zlodziei.

tak verb znamy to już bo nie uczynili cię milionerem
masz kantorek nitrama możesz mu sprzedać stp na forum za bank i kasę masz bez żadnego problemu na koncie bankowym
masz liliontransfer również masz bardzo szybko kasę na koncie bankowym masz masę możliwości, wystarczy chcieć, ale nie lepiej napisać nie wiem, banda złodziei i iść po najmniejszej linii oporu bo tak najwygodniej


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 19-10-2012 17:13

Tomazzi

A możesz zapodać linki? Bo nie wiem gdzie tego szukać, i ile czeka się na zlecenie na stp?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 19-10-2012 17:15

(19-10-2012 17:13)Verb22 napisał(a):  Tomazzi

A możesz zapodać linki? Bo nie wiem gdzie tego szukać, i ile czeka się na zlecenie na stp?

zaraz wyślę ci linki na pw