Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 11-10-2012 17:43

no i stronka działa po przerwie technicznej Smile szkoda że naliczeń nie było hehe Smile


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 12-10-2012 08:23

pending to akurat nic złego, Ja mam liquidation a napisałem do nich to mi odpowiedzieli, że dokonują wypłat dwa razy w miesiącu i mam się nie denerwować, bo wykonają zlecenie, tylko dlaczego liquidation zamiast pending.

ps. masz racje dexterjj dziękiSmile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-10-2012 10:14

prawidłowo , liquidation - likwidacja/danej kwoty , a wejdź w Withdrawal Logs i tam będziesz miał status tej likwidacji/wypłaty czyli pewnie będzie pending


RE: Bannersbroker.com - mbartelik - 12-10-2012 11:54

Czy tylko mi nie działa strona bb? znaczy dalej jest przerwa techniczna? Główna ładuje mi się normalnie, ale jak chcę się już zalogować to wyskakuje strona przerwy... dodam że odświeżałem gruntownie (ctrl + f5), bez zmian.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 12-10-2012 12:11

Na tę chwilę u mnie wszystko jest OK jeśli o bb chodzi.
Nie ma co szaleć, jak nie teraz to później spróbuj Tongue


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-10-2012 12:14

(12-10-2012 11:54)mbartelik napisał(a):  Czy tylko mi nie działa strona bb? znaczy dalej jest przerwa techniczna? Główna ładuje mi się normalnie, ale jak chcę się już zalogować to wyskakuje strona przerwy... dodam że odświeżałem gruntownie (ctrl + f5), bez zmian.

śmiga normalnie kolego Smile


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 12-10-2012 12:18

Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną i powinno być ok Smile


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 12-10-2012 17:37

No i wszystko jest tak jak miało być wszystkie wypłaty poszły na payza.

Teraz czekajmy na następne wypłaty zlecone w tym miesiącu.


RE: Bannersbroker.com - mucha0013 - 13-10-2012 17:41

Jest podliczenie i wkońcu zmknął mi się pierwszy żółty panel w BB od 14 wrzesnia Smile


RE: Bannersbroker.com - Elite - 13-10-2012 20:48

Podliczenie i kilka nowości na BB, weszła wersja 2.6