Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 09-10-2012 06:26

Powiedzcie, czy też nie możecie stworzyć kampanii choice network ? Gdy wybieram tę opcję pojawia mi się pusta strona w przeglądarce. Blind network działa normalnie.


RE: Bannersbroker.com - cjhouse - 09-10-2012 06:38

tak nie możemy i to od dłuższego czasu.


RE: Bannersbroker.com - lukjoy - 09-10-2012 14:05

Mam pytanie, czy przy drugim cyklu przy kwalifikowaniu paneli z pakietu jest nam zabierane makro?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 09-10-2012 14:08

(09-10-2012 06:26)gerald2211 napisał(a):  Powiedzcie, czy też nie możecie stworzyć kampanii choice network ? Gdy wybieram tę opcję pojawia mi się pusta strona w przeglądarce. Blind network działa normalnie.

z informacji od przedstawicieli to bb pracuje nad usunięciem tego błędu także nie pozostaje nic innego jak tylko czekać cierpliwie aż to naprawią Smile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 09-10-2012 15:28

(09-10-2012 14:05)lukjoy napisał(a):  Mam pytanie, czy przy drugim cyklu przy kwalifikowaniu paneli z pakietu jest nam zabierane makro?

nie jest ani zabierane ani dodawane niższemu panelowi


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 09-10-2012 20:01

Tomazzi
lukjoy

Mój partner czeka na akceptacje strony od 1.5 miesiąca, wiec nie pie..lcie ze cos naprawią. Banada oszustów i zlodzieji


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 09-10-2012 20:16

(09-10-2012 20:01)Verb22 napisał(a):  Tomazzi
lukjoy

Mój partner czeka na akceptacje strony od 1.5 miesiąca, wiec nie pie..lcie ze cos naprawią. Banada oszustów i zlodzieji

banda oszustów i złodziei bo nie uczynili cię milionerem to już wiemy nie musisz się powtarzać
dla mnie niczym nowym nie jest, że coś u nich nie działa więc na informację, że coś naprawią z ich strony a szczególnie w takich kwestiach z mojej strony jest podejście iż zapewne zrobią to za pół roku, może później, jak dla mnie mogą i w cale nie zrobić bo ani mnie to ziębi, ani grzeje dla mnie może w cale nie działać
dla mnie ważne, że płacą i zarabiam reszta dla mnie jest rzeczą której może nie być w cale


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 09-10-2012 21:41

a Verb dalej swoje … może niech twój sponsor się tu wypowie a nie nostop żale i płacze z twojej strony , i nadal to samo że twojego sponsora strony nie zatwierdzają , a może nie spełnia ich wymogów po prostu albo za mało ma unikalnych wyświetleń , nie wiem co ma za strone że niby ma tysiące unikalnych wyświetleń i mu nie zatwierdzają ale po co narzekasz w jego imieniu co za mało zarabiasz ?? , kurde puki płacą i masz z tego nie małą kase po co takie gadanie

tak wracając do normalności , potwierdzam dwie kolejne wypłaty tym razem bez żadnego opóźnienia a w dodatku że drugą teoretycznie powinienem dostać dopiero za dwa dni a dostałem obie dzisiaj Smile


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 10-10-2012 09:09

A na co wypłacałeś Smile?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 10-10-2012 09:14

ja miałem wczoraj zrealizowane 3 zlecenia również 2 dni wcześniej przed czasem na STP Smile