Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 07-10-2012 22:20

A no widzę że było podliczenie , ale nie podliczyło mi tych paneli co miały się zakończyć , u was też tak podliczyli ??


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 07-10-2012 22:22

(07-10-2012 22:20)dexterjj napisał(a):  A no widzę że było podliczenie , ale nie podliczyło mi tych paneli co miały się zakończyć , u was też tak podliczyli ??

mam dokładnie to samo tylko nie wiem czy u ciebie się zakończyły bez naliczenia, czy też masz nie zakończone i nie naliczone ?
bo ja mam 50 na 50 Big Grin część się zakończyła bez naliczenia a część się nie zakończyła i też oczywiście nie ma naliczenia


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 07-10-2012 23:01

chyba jestem już trochę zaspany i zabardzo nie rozumiem Smile u mnie po prostu naliczyło panele które miały małe kwoty , a panele którym brakowało do końca pare dolarów bądź centów stoją nie ruszone bez zmian Sad


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 07-10-2012 23:41

Fakt faktem, podliczenie było bo u siebie też zaobserwowałem, wszystkie ruszyły - od żółtych po zielony.
Mi podlicza co 3-4 dni, nie wiem jak wam. W takim tempie jak do tej pory to żółte powinny się zamknąć 15-17 paź, wtedy mogę napisać jak to u mnie wyglądało. To by się zgadzało jeśli o żółte chodzi, bo zakup pakietu i paneli był 17 wrz, a jak będzie - to pożyjemy, zobaczymy.


RE: Bannersbroker.com - heniusuperleniu - 08-10-2012 05:13

Fakt jest ze żółte powiny sie zamyknac w 21 dni ale w ostatnim czasie zawsze pracują dłużej, tak samo jest z np zielonymy tez potrzebuja dłużej ale to nic nie zmienia ze jestesmy w solidnym biznessie z wielkimi możliwościami zarobkowymi .


Poniedziałek godz 21 zapraszamy na szkolenie z
BanersBroker

http://www.webinar.podstawybiznesu.pl/heinrich


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 08-10-2012 08:09

No i miła niespodzianka z rana właśnie w tej chwili bynajmniej u mnie mam kolejne naliczenie Smile wczoraj wieczorem miałem jakieś nie pełne a teraz widze wszystko zostało nadrobione nawet lepiej nisz się spodziewałem Smile Smile


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 08-10-2012 08:24

(08-10-2012 08:09)dexterjj napisał(a):  No i miła niespodzianka z rana właśnie w tej chwili bynajmniej u mnie mam kolejne naliczenie Smile wczoraj wieczorem miałem jakieś nie pełne a teraz widze wszystko zostało nadrobione nawet lepiej nisz się spodziewałem Smile Smile

u mnie również wszystkie panele które miały się zakończyć zostały zakończone jak również naliczone z nich wszystko tak jak powinno być Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 08-10-2012 11:58

Z reguły jest tak że najpierw jest podliczenie i zostawiają panele do zamknięcia, które dopiero potem są zamykane Wink


RE: Bannersbroker.com - Elite - 08-10-2012 12:47

Dokładnie, wczoraj podliczyli mi wszystkie panele oprócz niebieskich, a dziś już pozamykali mi niebieskie Smile
Teraz to nie mam do nich zarzutów.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 08-10-2012 16:15

Jest dobrze, niech ogarną tylko zaległe wypłaty na Payza i będzie ok Wink