Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - cjhouse - 02-10-2012 17:13

Dokładnie płakanie biadolenie,jak by lizaka ktos zabrał.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 02-10-2012 22:41

Był update, może zabezpieczenia wprowadzili? Wink


RE: Bannersbroker.com - Wyporsky - 03-10-2012 08:38

Każdy dostał mejla związany z kartami mastercard? O co dokladnie w nim chodzi?


Odp: Bannersbroker.com - ciamciaj - 03-10-2012 09:20

O to żeby nie promować bb nieutoryzowanymi znakami handlowymi


RE: Bannersbroker.com - bodek7654 - 03-10-2012 13:36

witam w najblizszm czasie mam zamiar zainwestowac w bb , ale jak tu czytam to ze nie nalicza, ze wyplaty dlugo chodza, ze ogolnie sa jakies caly czas aktualizacje, wszedzie pisza ze to stabilne a tutaj jakos tego niewidac jak to naprawde wyglada , po 2 to jak startuje z kwota 145$ to oplaca sie czy tzreba az 415$ planuje z bb sobie dobrze dorabiac , i ostatnie pytanie czy jest mozliwe abym za 1 rok z tej kwoty poczatkowej wyciagnol 3000$ na czysto nie w panelach [pytanie czysto teoretyczne], jako iz systemow jeszcze dobrze nie rozumiem a widze ze jest tutaj duzo osob co zna sie na tym ebiznesie , wiec pytam o rade , pozdrawiam


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 03-10-2012 13:44

Przeżyłem w dniu dzisiejszym tą zapowiadaną weryfikację telefoniczną Smile
polega ona na tym iż w ten sposób sprawdzają czy podany numer jest prawidłowy i osoba która odbierze poda dane podane w profilu bb - weryfikują w ten sposób dodatkowo czy dane konto jest na daną osobę, z informacji konsultanta wprowadzona została ta weryfikacja z powodu wielu nadużyć np takich, że 1 osoba zakłada i 50 kont robiąc je swoimi poleconymi itp itd a są zbyt poważnym programem by pozwalać na takie nadużycia Smile
jak dla mnie to jestem jak najbardziej za wszelkimi działaniami z ich strony które pozwolą wyeliminować z programu wszelkich kombinatorów Smile


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 03-10-2012 16:18

To dzwonili do Ciebie bo masz sporo kont założonych ze swojego komputera czy jak Smile?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 03-10-2012 16:25

(03-10-2012 16:18)malpa2 napisał(a):  To dzwonili do Ciebie bo masz sporo kont założonych ze swojego komputera czy jak Smile?

weryfikacja telefoniczna z informacji od konsultanta czeka każdego członka bb
ja mam konta "pod sobą" które prowadzę ale są to konta rodziny, zakładane z innych pc, innych ip inne miasta itp itd i wszelkie ruchy na nich wykonywane są wedle mojej taktyki, wiadomo za to, że mają na siebie konta to się tam co miesiąc rozliczamy między sobą odpowiednio i każdy jest zadowolony Smile


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 03-10-2012 17:45

Heh to jak ktoś nie podał nr telefonu lub wpisał byle co może mieć problem Wink


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 03-10-2012 18:26

(03-10-2012 13:36)bodek7654 napisał(a):  witam w najblizszm czasie mam zamiar zainwestowac w bb , ale jak tu czytam to ze nie nalicza, ze wyplaty dlugo chodza, ze ogolnie sa jakies caly czas aktualizacje, wszedzie pisza ze to stabilne a tutaj jakos tego niewidac jak to naprawde wyglada , po 2 to jak startuje z kwota 145$ to oplaca sie czy tzreba az 415$ planuje z bb sobie dobrze dorabiac , i ostatnie pytanie czy jest mozliwe abym za 1 rok z tej kwoty poczatkowej wyciagnol 3000$ na czysto nie w panelach [pytanie czysto teoretyczne], jako iz systemow jeszcze dobrze nie rozumiem a widze ze jest tutaj duzo osob co zna sie na tym ebiznesie , wiec pytam o rade , pozdrawiam




Jak widzę, to piszesz na serio czyli lepiej pakiet 415$, panele o wartości 200$ i paczka trafficu 50$. Wychodzi max 1600zł.
Tutaj na forum pisze się raczej o samych problemach więc normalne. Nikt nie pisze "Yeaaa super! +300$". Jeśli chodzi o zapoznanie się z systemem to polecam stronę znajomego, gdzie wszystko wyjaśnił. Kwestia ile można zarabiać... pytasz o 3000$ na miesiąc czy od początkowej inwestycji, żeby wyciągnąć 3000$ kasy i mieć panele? Jeśli druga opcja to jest to spokojnie do osiągnięcia. 3000$ na miesiąc można i wyciągnać jeśli jeszcze troche dołożymy a zaczniemy polecać BB skutecznie.
BB jest stabilne i dobrze się rozwija, to że piszemy tutaj o problemach świadczy o tym, że te problemy się rozwiązują.