Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 25-09-2012 22:03

(25-09-2012 21:54)Krakk napisał(a):  Yhy, siedzi na wyspach.....
przedstawiciele BB cały czas podróżują po świecie na co raz to nowsze spotkania, cały czas pracują.

polecam nie zwracać uwagi na fantazję verb Smile
nie tak dawno wodze fantazji popuszczał jak go to bb uczyni milionerem
teraz mamy czas co to właściciele bb robią ( również wodze fantazji puszczone na pełen luz)
a za chwilę będziemy mieli jeszcze pewnie inne wypowiedzi z popuszczonymi wodzami fantazji także co chwilę inna wersja fantazji Big Grin


RE: Bannersbroker.com - ther - 26-09-2012 11:53

Czyli jakie jest Wasze zdanie na temat BB. MOżna tam inwestować czy raczej na razie się wstrzymać?


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 26-09-2012 11:57

jak ci nie przeszkadza, że to płacąca piramida to możesz śmiało inwestować Smile
takie jest moje zdanie Smile ja inwestuję, wypłacam i obracam, nie trzymam wszystkich środków obracając nimi na koncie nie wypłacając nic


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 26-09-2012 12:28

Rozmowa ma z BB:

Jason Bannersbroker: Hello
JA: Hello, for 4 days I MUST buy Traffic Packs, but I don't have money for bought it, couse my panels are so slow (all panels) that never ever been!!!
Yesterday you add on my E-wllet 2 $ ... it's funny..

What is going on, Can I know when you normally count the panels...??
13:13Jason Bannersbroker: Traffic is variable and you do need to buy your traffic packs same time each month
JA: : If you add 2 $ per day on my account, i don't have money for buy Traffic packs, it's logical..
JA:: for last 5 days you add on myaccount almost 80 $, normally you add 500 $..
13:16Jason Bannersbroker: I am not aware of any panel issues at this time
JA:: Some of my panels have only several cents to end, it;s impossible they are waiting so long..
13:18Jason Bannersbroker: Traffic is variable
JA: So I must get another payment for you for buy Traffic Pack..just great
JA: Ok, Traffic Is variable.. thanks


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 26-09-2012 13:42

(26-09-2012 11:53)ther napisał(a):  Czyli jakie jest Wasze zdanie na temat BB. MOżna tam inwestować czy raczej na razie się wstrzymać?



Polecam poczekać kilka dni aż naprawią te aktualizacje.
W poniedziałek był zgłaszany problem, że panele żółte są co dzień aktualizowane ale tylko wybiórczo. Inne panele niestety nie ruszają w ogóle.
Normalnie aktualizacje wszystkich paneli były co 2-3 dni, czasem rzadziej.
Teraz mamy co dzień ale tylko niektórych żółtych.
W BB to normalne że czasem coś szwankuje ale jestem w tym od ponad 7 miesięcy i idzie się do tego przyzwyczaić.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 27-09-2012 11:37

1 października będą robione wypłaty oraz praca paneli ma być już ok Smile Zobaczymy ile w tym prawdy.. Wink


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 27-09-2012 11:48

Mi od kilku dni panele poruszają się jak żół albo menel. Od 5 dni doszlo mi 80 $. Przedwczoraj doszło 2 $, dzisiaj nic. Do 30 września muszę kupić traffick za 450 $ a nie mam kasy. Tak postepiuje profesjonalna firma?


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 27-09-2012 13:32

Przecież miałeś już odejść z BB....
normalne, że są przestoje, czasem 10 dni, czasem więcej, czasem 2 dni.
Obecnie zajmują się zabezpieczeniami przed hakerami i to jest najważniejsze.


RE: Bannersbroker.com - xPietrek - 27-09-2012 14:23

(27-09-2012 11:48)Verb22 napisał(a):  Do 30 września muszę kupić traffick za 450 $ a nie mam kasy. Tak postepiuje profesjonalna firma?

Nic Ci nie zrobią jeśli nie kupisz tego trafficu w terminie. Profesjonalna firma rozumie jakie ma problemy, i nie będzie za to karać użytkowników...


RE: Bannersbroker.com - Elite - 27-09-2012 17:45

Pozatym dopuszczlne jest kilkudniowe opóźnienie w z kupnem trafficu Smile