Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 25-09-2012 14:14

Personal Informations ---> 1 tabela z loginem i mailem --> prawa strona


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 25-09-2012 14:24

Ok, dzięki wielkie Big Grin


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 25-09-2012 17:14

Po co wklejać coś co każdy ma po zalogowaniu się na BB? Rolleyes


RE: Bannersbroker.com - Elite - 25-09-2012 20:27

Też się dziwię, to tak jak bym ja wrzucił screen gdzie i kiedy będą prezentacje BB na świecie. Zwykłe zaśmiecanie tematu. Co innego jak by napisał że np. była aktualizacja, albo podał jakieś niewidoczne info.

Osobiście zauważyłem że ostatnio tylko żółte u mnie poszły o ~4$ w górę a reszta bez zmian.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 25-09-2012 21:44

Znów mają problem z aktualizacjami, są one co dzień ale tylko nielicznych paneli. Mają to naprawić jak najszybciej


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 25-09-2012 21:46

Większość osób zaczęła wypłacać, i panele zwolniły o 80 %. sprytna piramidka. Kurt kornelsen pewnie już dawno kręci lody na wyspach bahama, a my zbieramy pieniążki od nowych kolegów w BB.
A tak wierzyłem w BB, niestety..


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 25-09-2012 21:49

verb zdecyduj się w końcu bo sam sobie zaprzeczasz i sam z siebie błazna robisz ....
tutaj już milion znikł z bb, taki zły i wypłacasz z niego środki a sygnatura twoja zaprzecza twoim wypowiedziom w ostatnich postach więc albo albo


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 25-09-2012 21:52

Tomazzi

juz.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 25-09-2012 21:54

Yhy, siedzi na wyspach.....
przedstawiciele BB cały czas podróżują po świecie na co raz to nowsze spotkania, cały czas pracują.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 25-09-2012 22:02

Krakk

Atak hakerski..świetne alibi. Typowa wymówka piramidy. BB zawsze pięknie opisuje rzeczy oczywiste, jak kupic panele, jak wplacic/wyplacic. Ale jak przyjdzie żeby podać kto jest właścicielem BB, jaka jest historia jego biznesów, z kim BB ma podpisane kontrakty(reklamodawcy), jak BB rozlicza ludzi ogromnych zarobków, taki biznes rozpada sie bardzo szybko.