Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 23-09-2012 12:35

dokladnie bb narazie wyplaca i jest dobrze mozecie prorokowac /hejtowac ze scam jak upadnie co raczej sie nie zdazy do konca tego roku i by dluzej Smile
pozdro


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 23-09-2012 12:49

Co do wypłat to są już "zaksięgowane". Zauważcie, że nie możecie tej wypłaty już cofnąć, co oznacza, że za chwilkę kasa powinna być na naszych procesorach.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 23-09-2012 13:51

Wypłaty będą realizowane w ciągu najbliższych 7 dni


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 23-09-2012 15:56

A jak jest z wypłatami na karte BB ?? ile średnio czekacie na wypłaty ??
Mieliście wczoraj normalnie naliczone panele bo mi dziwnie ponaliczało


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 23-09-2012 18:24

Co do działalności BB, to jestem zdania że nie ma co narzekać i nadawać, że coś upadnie i nie działa, bo to jest taki owczy pęd, jedna osoba zacznie i 100 innych się dołączy, a jak coś ma działać to na pewno narzekanie nie pomoże. Przecież gdyby firma była piramidą to nie organizowałaby tylu oddziałów w różnych państwach, prezentacji idt. po co by się tak wysilali, żeby naciągnąć kogoś przez neta nie trzeba zatrudniać fizycznie ludzi żeby im coś prezentować, reasumując nie narzekajcie i nie róbcie wszystkiego na lewo jak zwykle my Polacy (Organic Traffic) bo takie działanie może doprowadzić do pogorszenia działania BB.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 23-09-2012 19:23

RWX45 i dodam do tego że przecież jak by się teraz okazał "wałek" to by ich zakatowali na tych konferencjach Smile a co do organic trafic to się zgodze , tyrają wały... zapisałem się na Facebooku do jakiegoś czegoś... a następnego dnia wypisałem bo na lewo ssają jakieś programy robią do przeglądania stron ,,,, szkoda gadać mało im .... i jeszcze się chwalą ile to na lewo natyrali trafficu .... żenada.pl


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 23-09-2012 19:50

Nie ma żadnych sensownych danych, jakich BB ma reklamodawców niestety, to stawia ich w świetle piramidy. Raczej są piramidą, nie większą niż zekker, ale na pewno raczej prawie są piramidąJerk

BB za dużo mówi jak zarabia, a za mało z kim, gdzie, kiedy. Nikt nie widział kampani reklamowych z tej firmy. Narazie wypłaca, ale myślę że nie wytrzyma do końca roku, ja już się zwijam, czyli wypłacam zwrot, a potem mogę reinestować do śmierci.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 23-09-2012 20:02

Nie wiem czy ty tak specjalnie trolujesz czy piszesz czasem serio.
Teraz dopiero przeczytałem Twój podpis w sygnaturze... to się uśmiałem Big Grin


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 23-09-2012 20:06

(23-09-2012 20:02)Krakk napisał(a):  Teraz dopiero przeczytałem Twój podpis w sygnaturze... to się uśmiałem Big Grin
ja właśnie tak samo , przeczytałem posta a później sygnature ;/


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 24-09-2012 05:40

dzisiaj doszly wyplaty z bb wiec nadal wyplacaja Big Grin