Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 22-09-2012 14:21

o proszę verb zszedł na ziemię i przejrzał na oczy no nie może być ...
a gdzie ta fantazja twoja ułańska dzisiaj i te marzenia, że bb uczyni z ciebie milionera bekabekabeka
ja wiem, że marzenia nie bolą, ale zderzenie z rzeczywistością bywa brutalne
a wierzyć verb można w Boga a nie w programy i błądzić w chmurach i żyć marzeniami


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 22-09-2012 14:28

beka beka

dobre dobre, niedawno nasz słynny milionerek klaskał i skakał z radości że BB jest takie cudowne a teraz radzi nam wyplacać kase Tongue No geniusz, po prostu geniusz Idea


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 22-09-2012 14:33

malpa2

Bo mam więcej danych, niż wtedy..?
Widać wiele rzeczy, których nie było wtedy. Np: zniknęla opcja dodawania swojej strony do publishera, na konkurencyjnym forum jest o wiele więcej zarzutów. Mój sponsor czeka juz miesiąc na akceptacje. BB podobno płaci 0.70 centów za tysią odsłon, co jest ułudą.. Dlatego mam podejrzenia. Sam nie wiem, ja wypłacam i potem reinswestuje. Tylko zwrot wyciągne.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 22-09-2012 17:38

Również się uśmiałem Huh
beka
Nawet jeśli to piramida finansowa to i tak najlepsza jaką tylko wymyślono. Nie ma sensu zastanawianie się nad tym czy to piramida czy może realny biznes, ważne że można na tym zarobić, kasę wypłacają i nie zanosi się na razie że padną. Na wiosnę budziło to wiele zastrzeżeń ale obecnie, od sierpnia, września nie mam chyba żadnych, wszystko normalnie funkcjonuje.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 22-09-2012 20:41

Wydaje mi się, że ten spór nie ma sensu. Czy padną i kiedy to nie wie nikt oprócz samych właścicieli. Póki płacą trzeba korzystać i nie szukać dziury w całym jak to mają Polacy w zwyczaju.


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 22-09-2012 20:46

Czy padnie? Po dzisiejszych przemyśleniach doszedłem do wniosku że tak, ale to dopiero wtedy, gdy stron partnerskich będzie duużo więcej niż paneli. A jak widać, BB niechętnie dodaje kolejne to strony w systemie Publisher Smile
Oni wszystko kontrolują i nie dopuszczą do takiej sytuacji.
A wielu ludzi się dziwi, skąd oni maja tyle kasy, chociażby na same sygnety!

A więc, BB może być nieśmiertelny..


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 22-09-2012 21:52

To samo mowili o PC/JSS a zobacz co sie dzieje i jak zeszmacili starych userow


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 23-09-2012 08:22

Ja zleciłem wypłatę z BB 2 tyg. temu na payze i jeszcze nie dostałem a ponoć wypłaty miały być 21Rolleyes


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 23-09-2012 09:36

Dziwi mnie trochę fakt, że zaczęliby być niewypłacalni a co dopiero zaczęli wysyłać karty pre-paid do użytkowników.


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 23-09-2012 11:03

(22-09-2012 14:17)Verb22 napisał(a):  Niestety, mam coraz większe przeczucie że BB to piramida. Głęboko wierzyłem w ten biznes, ale jest coraz więcej dowodów. Mojemu sponsorowi nie zaakceptowali strony juz od 3 tygodni. Ja już wypłacam całość tego co zarobiłem, ale muszę jeszcze poczekać z 2-3 miesiące żeby wypłacić. Polecam wam wypłacać kase. Niestety, kolejny biznes okazuje się scamem.. a wierzyłem im bardzo mocno, obym tylko wypłacił kase..

Zaczyna sie prorokowanie. Ludzie ogarnijcie się bo naprawdę doprowadzicie do upadku BB. Jak to było z każdym biznesem tam gdzie nie było polaków było wszystko ok, Nagle wielka popularność w PL (dzieci od razu prorokują ) biznes upada przez właśnie takie opinie.

Pozdro dla hejtów.