Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 20-09-2012 08:54

Z tego 55$ po dwoch miesiącach będziesz mieć 65$ w gotówce i 80$ w panelach, czyli żeby zarabiać dalej będziesz musiał dołożyć.
Lepiej wyższy pakiet Wink


RE: Bannersbroker.com - Elite - 20-09-2012 12:56

Co do Organic traffic to póki BannersBroker nie określiło swojego stanowiska to korzystajcie, ja też troszkę trafficu dorobiłem.


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 20-09-2012 21:17

hehe ja dorobilem w pare dni ponad 150 tys OT Smile jak daja to trzeba brac, im wieksze garscie tym lepiej Smile A faktycznie poki BB nie ma oficjalnego stanowiska to korzystacje do bolu


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 20-09-2012 21:20

A korzystajcie..

Nie lepiej wziąć się do pracy i polecać BannersBroker? Niee, lepiej odpalić AS i obejrzeć film.
Powodzenia!


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 20-09-2012 22:35

kostisx a co jedno drugiemu przeszkadza?? zazdroscisz ze inni moga a ty nie? czy jak?? syndrom "psa ogrodnika" Smile


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 21-09-2012 13:25

Nie, nie Smile Niczego nie zazdroszczę. Ja mogę zdobywać Organic Traffic.
Problem w tym, że BB oferuje nam ŚWIETNE warunki do zarobku, a Wy chcecie jeszcze więcej. Wasze działania mogą spowodować negatywne skutki dla firmy, na czym KAŻDY straci. Masz stronę www? Daj tam swój link OT, ale nie w Auto-Surfach.. Smile


RE: Bannersbroker.com - Elite - 21-09-2012 16:57

Auto-surfom jestem przeciwny, ale są inne sposoby promowania linka niż autosurfy.


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 21-09-2012 17:42

Dokładnie, i o to mi chodzi Smile Założeniem OT, było generowanie ruchu, ale prawdziwego, nie sztucznego..


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 22-09-2012 07:38

Ja jestem członkiem grupy na facebooku gdzie wspólnie zdobywamy OT. Oczywiście nie można używać żadnych programów ani "wspomagaczy". Obowiązuje zasada klikniesz ty, kliknę ja.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 22-09-2012 14:17

Niestety, mam coraz większe przeczucie że BB to piramida. Głęboko wierzyłem w ten biznes, ale jest coraz więcej dowodów. Mojemu sponsorowi nie zaakceptowali strony juz od 3 tygodni. Ja już wypłacam całość tego co zarobiłem, ale muszę jeszcze poczekać z 2-3 miesiące żeby wypłacić. Polecam wam wypłacać kase. Niestety, kolejny biznes okazuje się scamem.. a wierzyłem im bardzo mocno, obym tylko wypłacił kase..