Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Krakk - 15-09-2012 11:28

Ładnie rozpisałeś i za to duży plus dla Ciebie. Tylko, że jest jeszcze inna kwestia, o której wspomniałem, zależy ile kasy możemy włożyc do BB. W przypadku samego pakietu za 415$ całą kase musimy włożyć sami. Chyba, że dołożymy na TP oraz panele od sponsora dostaniemy i część odkupimy po niższej cenie. Jeśli chodzi o pakiet 145$ to 1 TP albo nawet 2 lub 3 i panele dostajemy w części od sponsora i część kupujemy po niskiej cenie. Na pakiet i 3 TP wkładamy sami 295$ a jakieś myśle, że około 800zł na panele. Wyjdzie nas to około 400zł drożej niż pakiet 415$, a lepiej porównywać właśnie do takiej strategi bo $ w gotówce $ w panelu nie równy.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 15-09-2012 11:47

(15-09-2012 11:28)Krakk napisał(a):  Ładnie rozpisałeś i za to duży plus dla Ciebie. Tylko, że jest jeszcze inna kwestia, o której wspomniałem, zależy ile kasy możemy włożyc do BB. W przypadku samego pakietu za 415$ całą kase musimy włożyć sami. Chyba, że dołożymy na TP oraz panele od sponsora dostaniemy i część odkupimy po niższej cenie. Jeśli chodzi o pakiet 145$ to 1 TP albo nawet 2 lub 3 i panele dostajemy w części od sponsora i część kupujemy po niskiej cenie. Na pakiet i 3 TP wkładamy sami 295$ a jakieś myśle, że około 800zł na panele. Wyjdzie nas to około 400zł drożej niż pakiet 415$, a lepiej porównywać właśnie do takiej strategi bo $ w gotówce $ w panelu nie równy.

"Na pakiet i 3 TP wkładamy sami 295$ a jakieś myśle, że około 800zł na panele."

Bzdury piszesz! Kupujesz 3 TP i chcesz wydać tylko 800zł na panele licząc, że resztę dołoży sponsor? Za 8 stówek kupimy panele warte ok. 300$ a potrzebujemy za 600$, aby wykorzystać traffic i nie dokładać później. Zakładam na Ciebie konto z pakietem 145$ + panelami wartymi 300$ jeśli dołożysz mi 260$? Co Ty na to? Jeśli się nie zgadzasz, bo za dużo chcę to nie pisz bzdur, jeśli się zgadzasz to zapraszam na PW, podam nr konta, a Ty reflink.

Naprawdę jeśli ktoś chce zarabiać ponad 5-6 miesięcy, to polecanie pakietu 145$ + paneli zamiast pakietu 415$ jest po prostu totalną NIEZNAJOMOŚCIĄ BB i NIEUMIEJĘTNOŚCIĄ ułożenia strategii.
Chyba, że jesteś jego sponsorem i chcesz się "nachapać" trafficu, to wszystko tłumaczy

Wink


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 15-09-2012 12:05

(15-09-2012 11:47)BBinternet napisał(a):  Bzdury piszesz! Kupujesz 3 TP i chcesz wydać tylko 800zł na panele licząc, że resztę dołoży sponsor? Za 8 stówek kupimy panele warte ok. 300$ a potrzebujemy za 600$, aby wykorzystać traffic i nie dokładać później.



Ty nie pisz bzdur
Potrzeba paneli o wartośći 600$. Daję panele o wartości 250$. Pozostałe panele 350$ sprzedaję za 875zł. Ja zarabiam, polecony też zarabia.
Pakiet 415$ się opłaca ale zysk mamy dopiero po skończeniu niebieskiego i zielonego więc jest to bardzo długa inwestycja. Lepiej zarabiać od razu na panelach mając pakiet za 145$.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 15-09-2012 12:13

Ehh z kim ja dyskutuję... Z osobą, która chce jak najlepiej dla siebie, a nie dla poleconego.
W takim razie, proszę, napisz mi na jakie panele i ile makra będziemy mieć po tych 5 miesiącach? Na 1 zielony? 2?
A kasy pewnie tyle samo, może troszkę więcej niż za 415$..


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 15-09-2012 12:48

Kwestią jest tego z jak dużym zaufaniem traktujemy BB. Jeśli bardzooo dużym to pakiet 415$ a potem zarobioną kase reinwestujemy. Jeśli bierzemy pod uwagę, że jest to HYIP to chcemy jak najszybciej zarabiać. Wykorzystanie makro na niskie panele, dzięki któremu zwrócą nam się koszty inwestycji, a późniejsze zarabianie co jakiś czas z zamykających się kolejnych paneli.


Jeszcze z innej strony, Ty polecasz pakiet za 415$, jeśli z Twojego reflinka to nic takiej osobie nie musisz płacić, dawać na start, tylko strategie, wprowadzenie itd itd, no może jakąś tam kase dodatkową.
Jeśli 2 takie osoby się zarejestrują to masz traffic na panele o wartości 400$!


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 15-09-2012 13:08

Ale zauważ, że pomiędzy niebieskim z zielonym jest jedynie kilka-kilkanaście dni różnicy! Twoim tokiem myślenia to najlepiej byłoby kupić pakiet za 55$, bo "BB może upaść", no to może najlepiej w ogóle nie wkładać kasy?
Pomiędzy pakietem za 145$ a 415$ jest ok. 20-25 dni różnicy, a tak czy tak z pakietem 145$ + panele dużo nie wyciągniemy na początek, żółte, fiolety będą na pokrycie trafficu + opłaty 100$ (razem 250$ na miesiąc!), zyski zobaczymy jak się zaczną kończyć niebieskie, które trwają tak jak napisałem TYLKO kilka-kilkanaście dni krócej!


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 15-09-2012 23:50

Znacie jakieś strony w których są przedstawione taktyki ?
Sporo poczytałem na bannersbroker.pl i nie tylko ale nie znalazłem nigdzie gotowych strategii a przeglądnął bym sobie Big Grin no chyba że nikt gotowych od a do z nie przedstawia...
Jeśli jest jakiś kalkulator do bb(a chyba gdzieś czytałem że jest) to też bym prosił...
dzięki


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 16-09-2012 02:03

Parę osób kalkulatory robiło ale to na skype prywatnie byś musiał poprosić. Jakiś stron też nie ma gdzie ktokolwiek rozpisywałby strategię, raczej każdy na kompie ma ale wysyła tylko swoim poleconym bo to jednak też trochę pracy pochłonęło.


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 16-09-2012 05:53

byla jedna ale zostala usunieta Sad
o tu
bannersbroker.chelm24.pl
chyba po tym jak wyszlo ze trzeba im wysylac swoje strony o bb gosc scykal i usunal Smile


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 16-09-2012 08:13

(15-09-2012 23:50)kleomenes napisał(a):  Znacie jakieś strony w których są przedstawione taktyki ?
Sporo poczytałem na bannersbroker.pl i nie tylko ale nie znalazłem nigdzie gotowych strategii a przeglądnął bym sobie Big Grin no chyba że nikt gotowych od a do z nie przedstawia...
Jeśli jest jakiś kalkulator do bb(a chyba gdzieś czytałem że jest) to też bym prosił...
dzięki

kleomenes nie ma gotowej taktyki od a do z, ten temat był już poruszany wcześniej. Wszystko zależy od tego co robisz i jak się zachowasz w danym momencie, wystarczy tylko zaplanować sobie strategię na 2-3 miesiące do przodu, a to nie jest trudne, a dalej to już na bieżąco reagować zależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz i co zamierzasz osiągnąć, czy chcesz mieć stały miesięczny dochód na danym poziomie, czy chcesz jeszcze poczekać dokupić paneli i zwiększyć swoje zarobki. Zapoznaj się dobrze z regułami i zasadami działania BB i to powinno wystarczyć. kalkulatory i symulacje nie są obiektywne a jeśli, ktoś robi jakiś to robi dla siebie, gdzie niekoniecznie taki plan jest dobry dla kogoś innego, kto np działa wg innej strategii.