Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 10-09-2012 19:02

(10-09-2012 18:13)marcin82 napisał(a):  
(09-09-2012 13:40)gerald2211 napisał(a):  Już niedługo planuję wrzucić w neta kalkulator zarobków BB, który tworzę z kolegą. Wiem, że jest już jeden, jednak według mnie jest on mało przejrzysty i z tego co się orientuję nie uwzględnia poziomu re-inwestycji paneli.

publikowanie symulacji i kalkulatorów zarobków jest zakazane w BB

(09-09-2012 23:18)Krakk napisał(a):  Około 2 miesiące temu pytałem support co jeśli ktoś kupował kilka paczek trafficu a i tak był na koncie standard a nie premium. Dostałem odpowiedz, że system nie działa wstecz więc mu nie pobiorą zaległych 85$ za każdy miesiąc. W przypadku sierpnia słyszałem też że nie będzie pobieranego abonamentu ze względu na częste prace na stronie, więc kolejny dopiero końcem września.
to, że nie działa wstecz oznacza, że nowe zapisy nie będą obowiązywać starych działań. pobranie zaległej opłaty abonamentowej nie jest działaniem wstecz, więc jak dla mnei to inna sytuacja. natomiast propo tej sierpniowej - przyznam, że ciekawa informacja, choć chyba niepotrwierdzona...

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest to zakazane. Będę go używał do celów prywatnych w takim razie. Chociaż wątpię by BB szukało w necie kalkulatorów i symulatorów zarobków. Jak ktoś będzie chciał to użyczę.


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 10-09-2012 20:03

a to ja sie ladnie usmiechne przydaloby sie cos takiego zeby sobie symulacje porobic, bo w excellu mam dwie lewe rece


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 11-09-2012 08:02

Ja jestem raczej sceptycznie nastawiony do takich symulacji, bo nigdy nie da się przewidzieć jakiś zdarzeń losowych, np przerwa w działaniu serwisu przez jakiś czas albo nie daj Boże zwinięcie interesu, itp. a takie kalkulatory tylko wprowadzają w błąd. Moim zdaniem bez problemu można sobie plan na najbliższe miesiące rozpisać samemu na kartce jakby się ktoś uparł, wystarczy się tylko stosować do zasady 2:1, wiedzieć ile się ma paneli, zarobi w ciągu 1 miesiąca czy dwóch i ile trzeba dokupić trafiku bądź paneli. Jak sobie zrobimy symulację i wydarzy się coś nieprzewidzianego to i tak nasze obliczenia będą przekłamane, a potem jesteśmy tylko rozczarowani. Rolleyes, ale to jest tylko moje zdanie.


RE: Bannersbroker.com - canis987 - 11-09-2012 09:14

Tylko po co rozpisywać na kartce jak szybciej można to zrobić posiadając taki 'kalkulator'. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to tylko symulacja i będzie odbiegała od rzeczywistości, zawsze będą jakieś różnice, chociażby traffic z sales credits, czy organic traffic, którego się zwykle w symulacjach nie uwzględnia.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 11-09-2012 09:17

Ja polecam i taki kalkulator i zwykłą rozpiskę na kartce, choć w obu przypadkach dokładnie i tak się nic nie wyliczy no ale zawsze tam jakiś zarys czasu i zarobków będzie Smile


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 11-09-2012 16:22

Jak pisze kolega wyżej, to tylko symulacja. Jednak wydaje mi się, że ułatwi ona chociaż trochę obliczenie naszych zarobków. Wiadomo, że przyczyn losowych nie przewidzimy, ani nie ominiemy. Jak będzie wstawiony na bloga to ocenicie jego przydatność. Może uda się także podzielić traffic na sales credit i traffic pack.


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 11-09-2012 23:52

W przypadku kalkulatorów nie uwzględniają one tego, że panele leżakujące już zarabiają. Liczą one dopiero jakby date kwalifikacji za pomocą trafficu. Zmienia się wtedy zupełnie czas zamykania paneli a co za tym idzie kwestia re-inwestycji. Sam miałem styczność z 1 kalkulatorem i różnice były bardzo duże z porównaniem do tego co wypisałem sobie na kartce papieru z perspektywą kilku miesięcy.


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 12-09-2012 00:02

tego typu symulacje/kalkulacje należy traktować czysto poglądowo i tylko jako początek inwestycji. na zasadzie: "jak będą rosły moje zyski i ilość posiadanych paneli jeśli wybiorę tą drogę, a jak jeśli wybiorę inną". Stworzenie precyzyjnego kalkulatora jest w tym programie niemożliwe choćby choćby dlatego, że BB nie gwarantuje czasów zamykania się paneli. w dodatku jest tu bardzo dużo różnych zmiennych, których nie da się przewidzieć (leżakowanie paneli, poleceni, organic traffic)

traktuj to raczej jak drogowskaz pokazujący, którą drogę wybrać, a nie jak nawigację pokazującą, że dokładnie za 150m masz skręcić w lewoWink


RE: Bannersbroker.com - Wyporsky - 12-09-2012 16:21

Kolega który ma konto wspominał dziś podczas rozmowy że nie może doładować konta, a na stronie jest komunikat:
"The wire transfer option has been temporarily suspended, please do not send any wire transfers at this time."
Wy też macie jakieś problemy?
Dodam że próbował doładować kartą MasterCard.


RE: Bannersbroker.com - mikolaj90 - 12-09-2012 16:47

---