Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Krakk - 09-09-2012 23:18

Około 2 miesiące temu pytałem support co jeśli ktoś kupował kilka paczek trafficu a i tak był na koncie standard a nie premium. Dostałem odpowiedz, że system nie działa wstecz więc mu nie pobiorą zaległych 85$ za każdy miesiąc. W przypadku sierpnia słyszałem też że nie będzie pobieranego abonamentu ze względu na częste prace na stronie, więc kolejny dopiero końcem września.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 10-09-2012 07:54

No i fajnie, nie ma się co martwić Smile Gorzej by było gdyby pobierali za dużo lub za często Wink


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 10-09-2012 08:15

Podoba mi się takie podejście do sprawy, widać że nie chcą oszukiwać, jeśli nie pobierają opłaty za okres, w którym coś nie działa do końca, a nie tak jak firmy, które zarządzają autrostadami w Polsce, remontują 2 z 4 pasów, jedzie się 50 km/h a opłatę musisz zapłacic w całości, ale to taka moja dygresja Cool


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 10-09-2012 08:52

krakk a masz to gdzies na pismie? niestety byly sytuacje ze support sam nie wiele wiedzial wiec ja bym sie tak bardzo nie nastawial na to ze na 100% nie beda wstecz pobierac


RE: Bannersbroker.com - damian880916 - 10-09-2012 09:19

CIekawostka wczoraj do bannersbroker przystąpił człowiek który był nr 1 w Polsce w zeeku - Donad Lorenc . Ten człowiek doprowadził swój zespoł do wielkości 14 tys ludzi. Także kolejny czynnik ktory mowi nam ze bannebroker moze przetrwac lata a nie miesiace


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 10-09-2012 13:13

Niestety nie mam już zapisanego tego ticketa. Znając historię BB to było zawsze nastawione pod ludzi i raczej nikt nie ucierpiał jakimiś zmianami, więc i w przyszłości nie powinno być problemów i pobieranych jakiś opłat wstecz.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 10-09-2012 16:32

Czy ktoś z użytkowników bb może potwierdzić skuteczność traffic booster ? Nie wiem czy warto to używać.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 10-09-2012 16:57

Warto ale ponoć tylko do paneli zielonych i wyższych Wink


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 10-09-2012 18:04

Opłaca się od zielonych w górę na koncie premium. Niżej po prostu tracimy, no chyba ze potrzebujemy pilnie gotówki wcześniej na np. traffic to lepiej stracić kilka $ i kupić TB niż nie kupić i dostać blokadę na TP.


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 10-09-2012 18:13

(09-09-2012 13:40)gerald2211 napisał(a):  Już niedługo planuję wrzucić w neta kalkulator zarobków BB, który tworzę z kolegą. Wiem, że jest już jeden, jednak według mnie jest on mało przejrzysty i z tego co się orientuję nie uwzględnia poziomu re-inwestycji paneli.

publikowanie symulacji i kalkulatorów zarobków jest zakazane w BB

(09-09-2012 23:18)Krakk napisał(a):  Około 2 miesiące temu pytałem support co jeśli ktoś kupował kilka paczek trafficu a i tak był na koncie standard a nie premium. Dostałem odpowiedz, że system nie działa wstecz więc mu nie pobiorą zaległych 85$ za każdy miesiąc. W przypadku sierpnia słyszałem też że nie będzie pobieranego abonamentu ze względu na częste prace na stronie, więc kolejny dopiero końcem września.
to, że nie działa wstecz oznacza, że nowe zapisy nie będą obowiązywać starych działań. pobranie zaległej opłaty abonamentowej nie jest działaniem wstecz, więc jak dla mnei to inna sytuacja. natomiast propo tej sierpniowej - przyznam, że ciekawa informacja, choć chyba niepotrwierdzona...