Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 09-09-2012 08:21

Na początku, tak było, ale wyłapują to i jeśli Cie złapią to blokują CI wszystkie konta i potem chyba przez pół roku nie możez założyć konta, take że lepiej nie ryzykować. Podobnie też było z trafik pakiem, jeśli ktoś kupił więcej niż 1 to automatycznie miał przechodzić na konto premium ze 100$ - dolarową miesięczną subskrybcią, a są takie osoby, którye kupiły po 4 trafik paki miesięcznie i dalej mają miesięczną subskrybcję 15$, ale ponoć to też spotniowo wyłapują.
PS.
Wie ktoś może czmu strona BB przestała działać pod Mozillo, cały czas jak na nią wchodzę to pisze "Page is under maintenance", a w IE normalnie się otwiera?


RE: Bannersbroker.com - bodek7654 - 09-09-2012 08:27

chetnie by w tym wystartowal ale gdyby ktos pomogl zakupic pakiet za 145 to oddal bym w panelach pozniej za 200$
malo mam kasy jako student wiec jak ktos pomoze oddam 3krotnie


RE: Bannersbroker.com - Strzala799 - 09-09-2012 09:59

(09-09-2012 08:27)bodek7654 napisał(a):  chetnie by w tym wystartowal ale gdyby ktos pomogl zakupic pakiet za 145 to oddal bym w panelach pozniej za 200$
malo mam kasy jako student wiec jak ktos pomoze oddam 3krotnie

chyba nie wierzysz w to że ktoś da Ci 145$ na pakiet nie znając Cię i będzie czekał pół roku na panele o wartości 200$, a Ty byś wtedy został z niczym. Wiec to się zwyczajnie nie opłaca i jest bezsensu.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 09-09-2012 10:47

(09-09-2012 08:21)RWX45 napisał(a):  Na początku, tak było, ale wyłapują to i jeśli Cie złapią to blokują CI wszystkie konta i potem chyba przez pół roku nie możez założyć konta, take że lepiej nie ryzykować. Podobnie też było z trafik pakiem, jeśli ktoś kupił więcej niż 1 to automatycznie miał przechodzić na konto premium ze 100$ - dolarową miesięczną subskrybcią, a są takie osoby, którye kupiły po 4 trafik paki miesięcznie i dalej mają miesięczną subskrybcję 15$, ale ponoć to też spotniowo wyłapują.
PS.
Wie ktoś może czmu strona BB przestała działać pod Mozillo, cały czas jak na nią wchodzę to pisze "Page is under maintenance", a w IE normalnie się otwiera?
Wyczysc ciasteczka Wink


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 09-09-2012 13:40

O tym wiem, że wyłapują tych co mają multikonta. Już niedługo planuję wrzucić w neta kalkulator zarobków BB, który tworzę z kolegą. Wiem, że jest już jeden, jednak według mnie jest on mało przejrzysty i z tego co się orientuję nie uwzględnia poziomu re-inwestycji paneli.


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 09-09-2012 13:51

(09-09-2012 08:27)bodek7654 napisał(a):  chetnie by w tym wystartowal ale gdyby ktos pomogl zakupic pakiet za 145 to oddal bym w panelach pozniej za 200$
malo mam kasy jako student wiec jak ktos pomoze oddam 3krotnie

facepalm


RE: Bannersbroker.com - twardy - 09-09-2012 13:55

seems legit, ja bym mu zaufal Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 09-09-2012 16:08

Ja kupuje traffic pack (9 traffic pack=450$) raz w miesiącu, ale abonament zapłaciłem dwa razy i to 15 $.. nie wiem dlaczego tak..mam do nich napisać żeby mi pobrali abonament??


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 09-09-2012 16:08

Pobieranie subskrybcji, w całości coś ostatnio szwankuje, bo mi 15$ za ostatni miesiąc też nie pobrali, w sumie to się cieszę, ale nie wiem co będzie jak to naprawią czy trzeba będzie zwracać za zaległe miesiące czy nie, ale to ich wina więc może nie będą czegoś takiego stosować.


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 09-09-2012 20:42

nie martw sie nie zapomna pobiora te 15$