Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - rasta - 02-09-2012 10:58

jak myślicie ile BannersBroker jeszcze bedzie istniało ?

Myślicie że to kwestia miesięcy czy może lat ?

Jestem ciekawy waszych opinii


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 02-09-2012 11:17

(02-09-2012 10:58)rasta napisał(a):  jak myślicie ile BannersBroker jeszcze bedzie istniało ?

Myślicie że to kwestia miesięcy czy może lat ?

Jestem ciekawy waszych opinii

Wg. mojej opinii, jest to kwestia lat. Oni mają realny zarobek z reklam o wiele większy od naszych 200%.
Ale to tylko moja skromna opinia. Jednakże i tak to się nie liczy, bo kto by słuchał 15-latka...


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 02-09-2012 12:09

(02-09-2012 10:58)rasta napisał(a):  jak myślicie ile BannersBroker jeszcze bedzie istniało ?

Myślicie że to kwestia miesięcy czy może lat ?

Jestem ciekawy waszych opinii

Z punktu widzenia osoby z zewnątrz wygląda na to, że najlepiej zainwestować teraz. Cały czas strona jest udoskonalana, więc po co mieliby się zwijać? Wygląda na to, że spokojnie jeszcze "pohula" z 6 miesięcy.
Mógłbym napisać, że 10 lat, ale po co? Kto wie co będzie za te pół roku Wink


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 02-09-2012 12:15

Dokładnie, zeek miał działać kilkanaście lat i co...

No ale jak ma napisane 15letni dzieciak kostisx w sygnaturce, że "bez ryzyka" to pewnie i do końca świata, bo przecież inwestują w reklamy beka


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 02-09-2012 13:43

Według mnie przynajmniej kilka miesięcy pochodzi, sam licze ze będą to minimum 4 miesiące a najlepiej 8. Cały czas się rozwija i nawet w przypadku piramidy finansowej jest to tak dobrze zrobione, że nie prędko nadejdą czasy aż im się będzie źle powodzić.


RE: Bannersbroker.com - frael - 02-09-2012 14:12

ja myślę że bardzo długo postoi - większość ludzi ma kasę w panelach więc jak coś będzie im się gorzej wiodło to np panel żółty będzie się wypełniał 3 miesiące i po kłopocie ;]


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 02-09-2012 14:24

Nie macie pojęcia jak dziala ta firma, a wyrażaćie idiotyczne opinie. Poczytajcie i przeanalizujcie ich model finansowy, to zrozumiecie. Zeek mial miał limit wplat do 10 k $, jak myślicie, dlaczego? obawa przed duzymi inwestorami..


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 02-09-2012 17:52

BANNERS BROKER JUŻ OD LIPCA JEST OFICJALNIE W NASZYM KRAJU LECZ OTWARCIA NA POLSKĘ JESZCZE NIE BYŁO

Szykują się wielkie wydarzenia. Do Polski przylatują przedstawiciele Banners Broker z Kanady:

Lorenzo Guarini - International Presenter
Stephanie Schlacht - corporate support training/ Raj's assistant
Grant D'Ealle - corporate trainer

Spotkania z nimi odbędą się:
14.09.2012 - Wrocław
15.09.2012 - Łódź
16.09.2012 - Warszawa

Wiecej szczegółów o spotkaniach, prezentacjach i szkoleniach juz niebawem!!

Każdy który chce zmienić swoje życie na lepsze powinien się znaleźć na spotkaniu BB i posłuchać jak możną odnieść sukces. Jeżeli nie masz doświadczenia z żadnym biznesem i wahasz się czy rozpocząć współpracę z BB – to właśnie to spotkania są dla CIEBIE


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 02-09-2012 18:02

(02-09-2012 17:52)Polak123 napisał(a):  BANNERS BROKER JUŻ OD LIPCA JEST OFICJALNIE W NASZYM KRAJU LECZ OTWARCIA NA POLSKĘ JESZCZE NIE BYŁO

Szykują się wielkie wydarzenia. Do Polski przylatują przedstawiciele Banners Broker z Kanady:

Lorenzo Guarini - International Presenter
Stephanie Schlacht - corporate support training/ Raj's assistant
Grant D'Ealle - corporate trainer

Spotkania z nimi odbędą się:
14.09.2012 - Wrocław
15.09.2012 - Łódź
16.09.2012 - Warszawa

Wiecej szczegółów o spotkaniach, prezentacjach i szkoleniach juz niebawem!!

Każdy który chce zmienić swoje życie na lepsze powinien się znaleźć na spotkaniu BB i posłuchać jak możną odnieść sukces. Jeżeli nie masz doświadczenia z żadnym biznesem i wahasz się czy rozpocząć współpracę z BB – to właśnie to spotkania są dla CIEBIE

Z tego co pamiętam już tutaj była o tym informacja, ale to dobrze, trzeba przypomnieć Smile Tak zapytam, czy ktoś się wybiera na jakieś spotkanie w którymś z tych miast? Ja mam do każdego pół tysiaka km i się waham czy jechać, czy nie jechać Smile


RE: Bannersbroker.com - rasta - 02-09-2012 19:03

Ja napewno zawitam w Warszawie Big Grin