Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Krakk - 01-09-2012 16:25

Strona już działa czyli potrwało to około 5-6h. Jeśli chodzi o panele to zamkną się one w poniedziałek, dopiero wtedy będzie aktualizacja.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-09-2012 19:10

(01-09-2012 16:25)Krakk napisał(a):  Strona już działa czyli potrwało to około 5-6h. Jeśli chodzi o panele to zamkną się one w poniedziałek, dopiero wtedy będzie aktualizacja.

Taka informacja, żeby nie było, że nic nie robili.
Po prawej na górze macie możliwość wybrania języka, dodano POLSKI!
Za niedługo zapewne będzie po "naszemu" Wink


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 01-09-2012 19:20

NIE BĘDZIE ŻADNEGO TŁUMACZENIA!

Są to tylko dane do przedstawicielstwa dla danego kraju!

BBInternet, nie siej plotek..


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-09-2012 19:51

(01-09-2012 19:20)kostisx napisał(a):  NIE BĘDZIE ŻADNEGO TŁUMACZENIA!

Są to tylko dane do przedstawicielstwa dla danego kraju!

BBInternet, nie siej plotek..

Och, proszę nie zaczynaj.

Napisałem - zapewne, pewnie, być może.
Już nie krytykuj każdej wypowiedzi, jeśli nie jesteś pewny.

Nie musisz zgrywać wszechwiedzącego. Jeśli masz jakieś podstawy, aby tak twierdzić to poprzyj to np. screenem gdzie Ci odpowiadają na Ticket, że nie będzie kiedyś BB po polsku.

Spójrz na to z innej strony. Jak na razie uważasz się za Boga, piszesz 1 post i wymagasz, aby każdy w to uwierzył. Ktoś wyrazi inne zdanie to już jest zły i musisz na niego naskoczyć.

Proszę Cie, nie ciągnij tego, tylko wyraź swoje zdanie, możesz wysłać screena i wszystko będzie gites.


ps. ruski jest polski też może będzie Wink


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 01-09-2012 22:28

(01-09-2012 19:51)BBinternet napisał(a):  
(01-09-2012 19:20)kostisx napisał(a):  NIE BĘDZIE ŻADNEGO TŁUMACZENIA!

Są to tylko dane do przedstawicielstwa dla danego kraju!

BBInternet, nie siej plotek..

Och, proszę nie zaczynaj.

Napisałem - zapewne, pewnie, być może.
Już nie krytykuj każdej wypowiedzi, jeśli nie jesteś pewny.

Nie musisz zgrywać wszechwiedzącego. Jeśli masz jakieś podstawy, aby tak twierdzić to poprzyj to np. screenem gdzie Ci odpowiadają na Ticket, że nie będzie kiedyś BB po polsku.

Spójrz na to z innej strony. Jak na razie uważasz się za Boga, piszesz 1 post i wymagasz, aby każdy w to uwierzył. Ktoś wyrazi inne zdanie to już jest zły i musisz na niego naskoczyć.

Proszę Cie, nie ciągnij tego, tylko wyraź swoje zdanie, możesz wysłać screena i wszystko będzie gites.


ps. ruski jest polski też może będzie Wink

Hehe, troszkę śmieszny jesteś Smile
Pisałem z p. Gużdą, także wiem co piszę.

Nikogo nie krytykuję, tylko mogłeś spojrzeć gdzie znajduję się nasza flaga. Gdzie? W sekcji gdzie BB ma przedstawicielstwa.
Tylko na język rosyjski jest przetłumaczony serwis. No i oczywiście angielski.
Teraz Ty na mnie naskakujesz.. poprawiam Twoje niedopatrzenie tylko. Czy to coś złego? Chcę po prostu aby ludzie mieli sprawdzone informację, a nie plotki lub niedopatrzenia.

Ja nie rozumiem czemu KAŻDY mój post odbierasz jako Twoją krytykę. Piszę tylko to co wiem, dla dobra użytkowników, a nie Twojej krytyki.. Smile

Pozdrawiam, Patryk i milej nocy życzę Wam ; )


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-09-2012 22:55

(01-09-2012 22:28)kostisx napisał(a):  
(01-09-2012 19:51)BBinternet napisał(a):  
(01-09-2012 19:20)kostisx napisał(a):  NIE BĘDZIE ŻADNEGO TŁUMACZENIA!

Są to tylko dane do przedstawicielstwa dla danego kraju!

BBInternet, nie siej plotek..

Och, proszę nie zaczynaj.

Napisałem - zapewne, pewnie, być może.
Już nie krytykuj każdej wypowiedzi, jeśli nie jesteś pewny.

Nie musisz zgrywać wszechwiedzącego. Jeśli masz jakieś podstawy, aby tak twierdzić to poprzyj to np. screenem gdzie Ci odpowiadają na Ticket, że nie będzie kiedyś BB po polsku.

Spójrz na to z innej strony. Jak na razie uważasz się za Boga, piszesz 1 post i wymagasz, aby każdy w to uwierzył. Ktoś wyrazi inne zdanie to już jest zły i musisz na niego naskoczyć.

Proszę Cie, nie ciągnij tego, tylko wyraź swoje zdanie, możesz wysłać screena i wszystko będzie gites.


ps. ruski jest polski też może będzie Wink

Hehe, troszkę śmieszny jesteś Smile
Pisałem z p. Gużdą, także wiem co piszę.

Nikogo nie krytykuję, tylko mogłeś spojrzeć gdzie znajduję się nasza flaga. Gdzie? W sekcji gdzie BB ma przedstawicielstwa.
Tylko na język rosyjski jest przetłumaczony serwis. No i oczywiście angielski.
Teraz Ty na mnie naskakujesz.. poprawiam Twoje niedopatrzenie tylko. Czy to coś złego? Chcę po prostu aby ludzie mieli sprawdzone informację, a nie plotki lub niedopatrzenia.

Ja nie rozumiem czemu KAŻDY mój post odbierasz jako Twoją krytykę. Piszę tylko to co wiem, dla dobra użytkowników, a nie Twojej krytyki.. Smile

Pozdrawiam, Patryk i milej nocy życzę Wam ; )
Ehh, śmieszny to Ty jesteś Smile
Już Ci napisałem, że moim zdaniem BB będzie w naszym języku, jeśli sądzisz inaczej, to możesz wyrazić swoje zdanie lub poprzeć to jakimiś screenami, a nie rzucać bezsensowne słowa, w które każdy ma wierzyć.

No nic ale kostisx wie zawsze najlepiej, jest pewniejszy swoich informacji o BB od założyciela.

Widzę, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Naprawdę spójrz na swój post z innej strony. EOT


RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 02-09-2012 02:19

Proszę administrację o usunięcie 3 powyższych postów, niczego nie wnoszą do tematy, tylko traci się czas na ich czytanie, co więcej oboje użytkownicy powinni dostać chociaż ostrzeżenie, bo widzę, że takie dyskusje na tym forum coraz częściej się niepotrzebnie pojawiają


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 02-09-2012 08:52

Tak, wiem że niczego nie wnoszą do tematu Sad Ale nie będę stal bezczynnie gdy ktoś na mnie naskakuję.
@BBInternet: Pisałem z p. Rafałem Kujawa ws. tłumaczenia, nie z p. Gużdą, mój błąd. Screen mam Smile Oto on: http://scr.hu/7gf/utt9n
Proszę już nie odpisuj, bo rzeczywiście syf robimy. Gdybyś mnie odblokował na GG to by nie było tego.. Zresztą nie wiem po co zablokowałeś Sad

@Topic:
Ahh, dzisiejsze podliczenie! Za tak małą ilość czasu aż tyle $$$ przybyło! Świetnie Smile Oby tak dalej!


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 02-09-2012 09:50

Weż kostisx skończ 15latku się tu wymądrzać i pouczać BBinternet i wracaj do piaskownicy..


A wracając do tematu ze podliczenie ok, ale stronka mi coś strasznie muli, wam też?


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 02-09-2012 10:18

Tak strona muli większości osób. A podliczenie jedno z lepszych.