Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - lanceq - 22-08-2012 15:43

(22-08-2012 15:22)Polak123 napisał(a):  Polecam tą grupę na FB do sprzedawania paneli, dziennie jest tam około 30 transakcji sprzedaży lub kupna paneli lub wymiany gotówki.

http://www.facebook.com/groups/260954190682509/

Grupa zamknięta dla uczestników programu BannersBroker.

W jaki sposób można się dostać ?


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 22-08-2012 15:44

(22-08-2012 14:31)kostisx napisał(a):  
(22-08-2012 14:27)Polak123 napisał(a):  Jeśli był nieregulaminowy to dostałeś 50% proste.

A co do kolegi wyżej to łapanka refów bez wiedzy to nie jest dobre wyjście. Najpierw sam doświadcz wszystkich funkcji BB a potem szukaj refów.

Święte słowa Smile
Nie rozumiem ludzi którzy chcą mieć Bóg wie ile refów, a nie wiedzą nawet co to makro.. Sad

Więc jaka jest poprawna definicja makro ?


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 22-08-2012 16:38

(22-08-2012 15:44)gerald2211 napisał(a):  Więc jaka jest poprawna definicja makro ?

Witam.
Makro jest w swój sposób pewnym ograniczeniem dotyczącym kwalifikowania paneli trafficiem kupionym. Otóż na początku każdy rodzaj panelu możemy zakwalifikować 5 razy. Gdy zakwalifikowaliśmy 5 razy ten sam rodzaj panelu, będziemy mieli zablokowaną możliwość kwalifikowania kupionym trafficiem paneli danego koloru. Gdy zakwalifikujemy panel wyższego koloru (kupionym trafficiem!), panel niższy będziemy mogli zakwalifikować 2 razy! Jest to tzw. zasada 2:1. Mały przykład. Zakwalifikowaliśmy panele żółte 5 razy i mamy zablokowana możliwość ich kwalifikowania. Musimy teraz zakwalifikować panel fioletowy, aby móc zakwalifikować 2 panele żółte. Analogicznie do pozostałych kolorów. Jest to banalnie proste, lecz jeśli nie rozumiesz, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam, Patryk


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 22-08-2012 16:47

(22-08-2012 16:38)kostisx napisał(a):  
(22-08-2012 15:44)gerald2211 napisał(a):  Więc jaka jest poprawna definicja makro ?

Witam.
Makro jest w swój sposób pewnym ograniczeniem dotyczącym kwalifikowania paneli trafficiem kupionym. Otóż na początku każdy rodzaj panelu możemy zakwalifikować 5 razy. Gdy zakwalifikowaliśmy 5 razy ten sam rodzaj panelu, będziemy mieli zablokowaną możliwość kwalifikowania kupionym trafficiem paneli danego koloru. Gdy zakwalifikujemy panel wyższego koloru (kupionym trafficiem!), panel niższy będziemy mogli zakwalifikować 2 razy! Jest to tzw. zasada 2:1. Mały przykład. Zakwalifikowaliśmy panele żółte 5 razy i mamy zablokowana możliwość ich kwalifikowania. Musimy teraz zakwalifikować panel fioletowy, aby móc zakwalifikować 2 panele żółte. Analogicznie do pozostałych kolorów. Jest to banalnie proste, lecz jeśli nie rozumiesz, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam, Patryk

Rozumiem, że gdy zakwalifikuję np. niebieski przy użyciu sales credit to makro na na 2 fiolety mi się nie odblokuje? -.-


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 22-08-2012 16:53

(22-08-2012 16:47)BBinternet napisał(a):  Rozumiem, że gdy zakwalifikuję np. niebieski przy użyciu sales credit to makro na na 2 fiolety mi się nie odblokuje? -.-

Oczywiście że się odblokuje. Tekst był kopiowany z mojego poradnika, a kwestia o której wspominasz była po prostu opisana troszkę dalej -,-.
Zawsze do wszystkiego się przyczepiasz? Chyba mogłem zapomnieć skopiować tamtej części.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 22-08-2012 16:54

(22-08-2012 16:53)kostisx napisał(a):  
(22-08-2012 16:47)BBinternet napisał(a):  Rozumiem, że gdy zakwalifikuję np. niebieski przy użyciu sales credit to makro na na 2 fiolety mi się nie odblokuje? -.-

Oczywiście że się odblokuje. Tekst był kopiowany z mojego poradnika, a kwestia o której wspominasz była po prostu opisana troszkę dalej -,-.
Zawsze do wszystkiego się przyczepiasz? Chyba mogłem zapomnieć skopiować tamtej części.

Po prostu to popraw i nie wprowadzaj ludzi w błąd Smile
EOT


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 22-08-2012 16:55

(22-08-2012 16:54)BBinternet napisał(a):  Po prostu to popraw i nie wprowadzaj ludzi w błąd Smile
EOT

Już mnie poprawiłeś.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 22-08-2012 17:12

W mojej definicji nie występuje jedynie zwrot "tafikiem kupionym". Reszta oddaje to samo co ty napisałeś. Nie widzę różnicy, ale może jestem mało spostrzegawczy.


RE: Bannersbroker.com - rasta - 22-08-2012 17:16

mam problem.

nie mam 18 lat, zarejestrowałem się na siostre, wysłałem im dowód osobisty i tył dowodu jako dowód;p "rachunku", zatwierdzili mi tylko dane osobowe(dowód osobisty) co mam im wysłać, jak moja siostra nie ma konta bankowego ani żadnego rachunku, bo mieszkamy z rodzicami? telefon ma na karte, co mam zrobić, nie chce zeby zablokowali mi konto...

pomocyy;(


RE: Bannersbroker.com - Jumper002 - 22-08-2012 17:29

adresu zamieszkania nie musisz potwierdzać dokumentem jeżeli nie zamierzasz zamawiać karty do wypłat BB