Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - kostisx - 17-08-2012 09:40

Również otrzymałeś ode mnie PW. Co do poradnika, to myślę że to właśnie mój o którym adrick1197 piszesz :ok:
Co do samej inwestycji w BB reklamatorxx, musisz sam sobie odpowiedzieć, czy rynek reklam internetowych jest wg. ciebie stabilny Smile


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 17-08-2012 09:56

nie twoj Smile


RE: Bannersbroker.com - damian880916 - 18-08-2012 16:39

organic traffic dziala, naliczylo mi juz 30 trafficu za klikniecia ludzi w linkSmile


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 18-08-2012 18:05

Tak działa, ale 1 kliknięcie z IP chyba na 24h Wink Opcja taka sobie, zanim te 5000 nazbieram na żółty panel to ho ho Wink


RE: Bannersbroker.com - damian880916 - 19-08-2012 15:15

(18-08-2012 18:05)malpa2 napisał(a):  Tak działa, ale 1 kliknięcie z IP chyba na 24h Wink Opcja taka sobie, zanim te 5000 nazbieram na żółty panel to ho ho Wink

no chyba nie masz zamiaru sam klikac w ten link. Przeciez sa inne sposoby.


RE: Bannersbroker.com - lanceq - 19-08-2012 16:22

Mam konto w mbanku i kartę debetową z nim połączoną VISA Electron, czy z mojej karty mogę też wpłacać/wypłacać pieniążki ?


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 19-08-2012 16:27

wpłacać możesz, natomiast wypłaty na karty zlikwodowali (forsują bardzo używanie ich kart - wiadomo - zarabiają na tym;>)


RE: Bannersbroker.com - killerw - 19-08-2012 17:22

jak uruchomić ten organic?


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 19-08-2012 17:39

Cytat z mojej strony:

"Wchodzimy w MANAGE CAMPAINGS i klikamy CREATE NEW CAMPAIGN. Mamy 2 opcje do wyboru. Wybieramy ta pierwszą, czyli CHOICE NETWORK klikając pod nią niebieski przycisk. Na liście stron, zaznaczamy wybraną stronę, a następnie klikamy PROCEED TO NEXT STEP. Musimy teraz uzupełnić dane kampanii. W polu CAMPAIGN NAME wpisujemy nazwę naszej kampanii. TARGET IMPRESSIONS to ilość „impressów” jakie na nią przeznaczymy, a Campaign destination URL to link do naszej „promowanej” własnej strony. Niżej wybieramy kraje, w jakich nasza kampania będzie wyświetlana. Klikamy PROCEED TO NEXT STEP i wybieramy druga stronę i ponownie PROCEED TO NEXT STEP. Teraz pozostaje nam uzupełnić dane, gdzie nasz link będzie rozsyłany. Min. musimy podać nazwę konta YT, FB, Tweetera lub naszej strony. Lecz pamiętaj że to obowiązkowe tylko w przypadku miejsca gdzie będziemy nasz link udostępniać! Klikamy FINISH.

Kampania utworzona! Gdzie znajdę mój link?

Otóż wejdź w MANAGE CAMPAINGS i w dziale CHOICE NETWORK CAMPAIGNS klikamy przy naszej kampanii VIEW. Twój link znajdzie się na górze strony, o tak: http://www.bannersbrokergroup.pl/wp-content/uploads/2012/08/traffico.png "


RE: Bannersbroker.com - damian880916 - 19-08-2012 18:18

o tez wlasnie mialem opisac jak skorzystać z organic traffic bo bardzo duzo osob do mnie na PW pisalo z ty pytaniem o organic traffic, ale widze ze juz kolega opisalSmile