Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 09-08-2012 19:45

Dzisiaj dowiedziałem się z bardziej bezpośrednich źródeł, osobą która współpracuje z Banners Brokers na terenie Polski, że mają zacząć się regularne konferencje i podobno mają otworzyć oddziały we wszystkich województwach, więc myślę, że to dobry czas żeby wejsc, że BB dopiero się rozkręci, ale to tylko moje zdanie Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 09-08-2012 19:56

Otworzyć oddziały we wszystkich województwach? A po co, nie wystarczy np. w stolicy? Chociaz nie narzekam, zapowiada się fajnie ;]


RE: Bannersbroker.com - kostisx - 09-08-2012 19:58

Nieźle, nieźle Smile Trzeba szybko otwierać serwis i zaczynać reklamę lokalnie, bo jak w każdym województwie ma być biuro.. strach się bać! Smile


RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 09-08-2012 20:06

To nie są oczywiście oficjalne informacje, tylko od osoby bezpośrednio współpracującej, co z tego będzie, trudno powiedzieć


RE: Bannersbroker.com - adax84 - 09-08-2012 20:06

Uzupełniając info o konferencjach to informacje o nich można znaleźć na stronie BB w zakładce "dashboard". W tej chwili jest informacja, że odbywają się one w poniedziałki o godz. 20.00. Prowadzi je Mateusz Gużda, który będzie sprawował na Polskę funkcję Independent Contractor (nadrzędny dla danego kraju niezależny współpracownik/partner BB).

Co do biur we wszystkich województwach, to nie spodziewałbym się na samym początku otwarcia ich w tym samym czasie - pewnie ruszą na początku z jednym czy dwoma i w miarę możliwości będą dalej walczyć z tematem. W każdym razie brzmi to wszystko ciekawie.


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 09-08-2012 20:45

(09-08-2012 20:06)adax84 napisał(a):  Uzupełniając info o konferencjach to informacje o nich można znaleźć na stronie BB w zakładce "dashboard". W tej chwili jest informacja, że odbywają się one w poniedziałki o godz. 20.00. Prowadzi je Mateusz Gużda, który będzie sprawował na Polskę funkcję Independent Contractor (nadrzędny dla danego kraju niezależny współpracownik/partner BB).

Co do biur we wszystkich województwach, to nie spodziewałbym się na samym początku otwarcia ich w tym samym czasie - pewnie ruszą na początku z jednym czy dwoma i w miarę możliwości będą dalej walczyć z tematem. W każdym razie brzmi to wszystko ciekawie.

biura dobra rzecz Smile
jak padnie bb wkurzony naród będzie znał adres "bliższych" osób szefa bb i "uderza" tłumy po swoje pieniądze


RE: Bannersbroker.com - ZyskujOnline - 09-08-2012 20:47

Będzie można zrobić pozew grupowy Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 09-08-2012 21:09

Doszla mi dziś wypłata 90 $ na payze, i 600 $ na BB w panelach, Cool BB! Oby tak dalej !


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 09-08-2012 21:11

(09-08-2012 21:09)Verb22 napisał(a):  Doszla mi dziś wypłata 90 $ na payze, i 600 $ na BB w panelach, Cool BB! Oby tak dalej !

no verb działaj działaj bo w takim tempie jak zarabiasz po tym co piszesz to bb prędzej padnie niż z ciebie milionera zrobi
ale zrobią biura w polsce to będziesz wiedział gdzie się udać by próbować "walczyć" o odzyskanie kasy


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 09-08-2012 21:24

beka tomazzi umiesz mi poprawić humor Wink

Biura w PL byłyby fajne, ale to raczej melodia przyszłości..