Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Born2bebroke - 07-08-2012 20:46

Oczywiście chodziło mi o Moneybookers (skrilla) i niestety nie pośmiejecie się bo jest możliwość wpłaty kasy poprzez skrilla na BB ;]


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 07-08-2012 20:57

(07-08-2012 20:46)Born2bebroke napisał(a):  Oczywiście chodziło mi o Moneybookers (skrilla) i niestety nie pośmiejecie się bo jest możliwość wpłaty kasy poprzez skrilla na BB ;]

beka tyś chyba programy pomylił ...
odkąd jestem nigdy przez skrill nie zakupiłeś paneli bo nie było nigdy moneybookers ani skrill dostępnego
no chyba, że ty jesteś jakimś wyjątkiem i masz dostępny kanał płatności którego nie ma nikt


RE: Bannersbroker.com - cris2127 - 07-08-2012 21:03

poleconemu nie doszla kasa wczoraj


RE: Bannersbroker.com - Born2bebroke - 07-08-2012 21:06

Zabawne jest to, że jak ktoś widzi nową osobie to myśli że ona ma 13 lat i nic nie wie. Jak wy chcecie zdobyć poleconegobeka powodzeniafacepalm
Żal.pl


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 07-08-2012 21:56

(07-08-2012 21:06)Born2bebroke napisał(a):  Zabawne jest to, że jak ktoś widzi nową osobie to myśli że ona ma 13 lat i nic nie wie. Jak wy chcecie zdobyć poleconegobeka powodzeniafacepalm
Żal.pl

A jak można wpłacać przez skrill?


RE: Bannersbroker.com - fishburger - 08-08-2012 00:39

Ok... do rzeczy bo widzę że się zamęt mały zrobił przez drobne nieporozumienie.

1. Ja jestem sponsorem Born2bebroke i nikt Go nie zamierza oszukiwać, wsadzać na mine, ani wykorzystywać, a wręcz przeciwnie staram się (i będę to czynił nadal) pomóc Mu najlepiej jak potrafię i myslę, ze nie dam Mu powodów do narzekań na swojego sponsora Smile
2. Born2bebroke przelewu dokonywał nie ze Skrilla / Moneybookers, tylko z karty MasterCard podpiętej pod konto Skrilla, a to spora róznica.
3. Ja już dwukrotnie dokonywalem przelewu z tej samej karty (tyle że swojej) poprzez system AlliedWallet i kasa przechodziła bez problemu, zresztą jest to oczywiste skoro dopuszczaja taka mozliwość.
4. Są chwilowe problemy z wpłatami ze wszystkich procesorów, które podobno w ciagu dwóch dni mają zostac rozwiązane. Ja w tym samym momencie co Born2bebroke dokonalem depozytu na swoje konto za pomocą Payza i kasa też gdzieś utkwiła.
5. Pieniądze wcześniej czy pózniej na pewno dotrą (zarówno Born2bebroke, moje i całej reszty poszkodowanych), trzeba tylko cierpliwie poczekać.
6. Proponuję uspokoić nerwy i z należytą wyrozumiałością potraktować drobne błędy słowne popełniane przez nowych użytkowników wchodzących dopiero w świat internetowych inwestycji.
Pozdrawiam wszystkich Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 08-08-2012 00:50

Co do wpłat:
Cytat:We are currently experiencing delays with Allied Wallet funding, however all Allied Wallet funding issues will be resolved within 24 hours. Thank you for your patience.



RE: Bannersbroker.com - Morlok - 08-08-2012 20:10

Mam pytanie:

Co oznacza zasada pierwszych pięciu ? (panele poza układem 2:1)
Proszę o krótkie wyjaśnienie z przykładem.

Pytam bo każdy ma odmienne zdanie na ten temat i tylko pytanie zadane publicznie na forum może rozwiać moje wątpliwości.

Podam dodatkowe przykłady, który jest poprawny?

(dodatkowe 5 na kazdym poziomie)
12 paneli żółtych
4 panele purpurowe
1 panel niebieski

(5 na najwyższym poziomie)
40 paneli żółtych
20 paneli purpurowych
10 paneli niebieskich
5 paneli zielonych

(dodatkowe 5 na jednym poziomie)
7 paneli żółtych
2 panele purpurowe
1 panel niebieski


RE: Bannersbroker.com - aruna92 - 08-08-2012 20:57

5 paneli kazdego koloru mozemy odpalic bez makro( tylko raz) jak juz odpalimy te 5 paneli to dziala zasada makro 2:1

Czyli odpalasz 5 zoltych paneli i nie musisz miec ani 1 fioletowego, ale jak chcesz uruchomic 6 panel zolty to musisz tez fioletowy.

Ten bonus odpalenia 5 paneli kazdego koloru dziala tylko 1 raz.

Jezeli sie myle, to prosze mnie poprawic.

Pozdrawiam


RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 08-08-2012 21:03

(08-08-2012 20:57)aruna92 napisał(a):  5 paneli kazdego koloru mozemy odpalic bez makro( tylko raz) jak juz odpalimy te 5 paneli to dziala zasada makro 2:1

Czyli odpalasz 5 zoltych paneli i nie musisz miec ani 1 fioletowego, ale jak chcesz uruchomic 6 panel zolty to musisz tez fioletowy.

Ten bonus odpalenia 5 paneli kazdego koloru dziala tylko 1 raz.

Jezeli sie myle, to prosze mnie poprawic.

Pozdrawiam

zgadza się dokładnie tak, bonus odpalenia 5 paneli danego koloru jest jednorazowym bonusem