Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 22-06-2013 19:16

Ja mam już gdzieś te naliczenia. ważne żeby kase wysłali ;p


RE: Bannersbroker.com - malwinski - 24-06-2013 07:58

Co to daje że ciągle coś testują jak kasy nie wypłacają
bb umiera a chris kombinuje jak może ale sprawiedliwość go dosięgnie prędzej czy później. Pazernosc kosztuje


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 24-06-2013 08:23

Ludzie są naiwni bo tak się ich "wychowuje". Zapewne cały czas ktoś wpłaca czarnuchowi pieniądze i kręcą biznes dalej Smile
To tak jak z wygwizdaniem Baumana we Wrocławiu, jedni klaszczą, drudzy gwiżdżą ale nie będę się tu rozpisywał na ten temat.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 01-08-2013 10:38

Nabija ktoś sobie w ogóle OT ? Wrzucacie linki do kampanii na Facebook ? Opłaca się teraz cały czas utrzymywać e-wallet na plusie i czekać na wypłatę czy lepiej cofnąć wypłatę i kasę włożyć w panele ?


RE: Bannersbroker.com - max188 - 01-08-2013 15:52

Nie wiem Smile Ja nawet tam nie zagladam... Mam 2 wyplaty pending i kase na ewallet i kilka paneli sie zamknie, wiec nie zostana uruchomione bo nie mam trafiku i go nie zbieram w zaden sposob - wg mnie szkoda czasu...


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 01-08-2013 16:53

Wydaje mi się, że warto jeszcze zaglądać na stronę bo jeśli wejdzie nowy procesor płatniczy to chyba zaczną płacić. Gdyby nie mieli kasy w ogóle to by zwinęli interes.


RE: Bannersbroker.com - cruele - 01-08-2013 19:07

ten procesor wchodzi od marca Wink


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 01-08-2013 19:18

Z tego co pamiętam, wprowadzenie kart BB trwało coś około 9 miesięcy, więc ja daje im czas. Póki oficjalnie nie zwiną interesu ja będę dalej się interesował BB.


RE: Bannersbroker.com - mikro - 09-08-2013 22:44

Czy nadal jest opłacalne, jestem nowy, a przymierzałem się do zainwestowania, ale teraz nie wiem, czy powinienem zaczekać, czy szukać czegoś innego?


RE: Bannersbroker.com - Traw3k - 10-08-2013 00:23

Nie, Kolego. Inne fora o zarabianiu przeniosły temat do SCAM-u/oszustw.

Jeśli nawet tak nie jest - na pewno nie warto tutaj "inwestować".