Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 07-06-2013 06:39

Jakieś wypłaty poszły... Ja nic nie dostałem, ale moja rodzina jakieś dostała, ze starszą datą typu 27 stycznia.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 07-06-2013 07:46

śmiech na sali Smile


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 07-06-2013 08:56

czyli w chwili obecnej czeka się na wypłaty nawet do 5 miesięcy. Ja też nic nie dostałem. Wychodzi na to że dopiero w sierpniu dostane swoje wypłaty z kwietnia Sad


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 07-06-2013 09:16

Ja też nic nie dostałem. Ogólnie w mojej rodzinie 200$/7000$


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 07-06-2013 10:29

(06-06-2013 17:04)marcel_kk napisał(a):  Pytajcie naganiacza ComboThe, jeszcze kilka dni temu
z niecodzienną zaciekłością zachwalał tego super scama....beka
Nie jednemu pyskaczowi teraz wara wisi.
Miało być tak cudnie, a zrobiło się nudno i paskudnie...

Z każdym postem pokazujesz jaki jesteś upośledzony, naganiaj to sobie kolegów żeby klikali w reklamy za 1 grosz oO Pokaż mi jak kilka dni temu zachwalałem BB to kupię Ci korone w sklepie z zabawkami.

Marny z ciebie vip, dzieciaku


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 07-06-2013 12:53

@ComboThe, wytłumacz swoim poleconym gdzie kasa beka
Ja przynajmniej mam "grosze" a Ciebie wydymali całkiem gładko beka


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 08-06-2013 11:21

(07-06-2013 12:53)marcel_kk napisał(a):  @ComboThe, wytłumacz swoim poleconym gdzie kasa beka
Ja przynajmniej mam "grosze" a Ciebie wydymali całkiem gładko beka

Ja się nie czuje wydymany, a ciebie za to dymają codziennie płacąc 1 grosz za klik Smile

Moi poleceni wypłacili łącznie więcej niż ty widziałeś w swoim zyciu pieniędzy, więc schowaj się w kąt i siedź cicho


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 08-06-2013 12:05

Jak komuś zależy na losie BB to proponuje zamiast czekać na Bożą łaskę, klikać incentive Wink


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 08-06-2013 12:57

Spokojnie Panowie, nie ma się co kalkulować kogo, ile i na ile ktoś wydymał. Każdy z nas zna ryzyko(przynajmniej powinien) jeśli chodzi o inwestycje i tak dalej. marcel, na giełdzie też zapewne nie idzie gładko i tak też jest w przypadku syfu zwanego hyip i tego typu programom Smile


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 08-06-2013 14:04

(08-06-2013 11:21)ComboThe napisał(a):  
(07-06-2013 12:53)marcel_kk napisał(a):  @ComboThe, wytłumacz swoim poleconym gdzie kasa beka
Ja przynajmniej mam "grosze" a Ciebie wydymali całkiem gładko beka

Ja się nie czuje wydymany, a ciebie za to dymają codziennie płacąc 1 grosz za klik Smile

Moi poleceni wypłacili łącznie więcej niż ty widziałeś w swoim zyciu pieniędzy, więc schowaj się w kąt i siedź cicho

Współczuje Ci naiwny dzieciaczku, na razie żyjesz tylko wirtualnymi pieniążkami i widocznie to cały Twój śmieszny i ograniczony świat.
Ja prawdziwą kase zarabiam na GPW i zapisz to sobie skoro nie możesz tego zapamiętać beka