Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Walduss - 05-06-2013 08:06

Masz racje kleomenes, szkoda czasu na webinary, w zasadzie nic nowego nie wnoszą. Wszystko jest wiadome. Lepiej zaangażować siły i czas w działania przynoszące zysk.


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 05-06-2013 11:11

A że tak podpytam jakie to działania? Bo sam właśnie szukam czegoś nowego do zainwestowaniaWink


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 05-06-2013 11:32

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Z tego co wiem fajne noty ma uinvest
Jesteś na forum stricte związanym z tą tematyką, tak że zostaje czytać i uczyć się Smile


RE: Bannersbroker.com - Kapelon - 06-06-2013 16:39

Co wam wgl odpisują na maile jak pytacie co z wypłatą?


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 06-06-2013 16:55

CTRL+C, następnie CTRL+V, a w treści, że wypłaty tuż tuż i że wszystko jest ok i nie ma się czym niepokoić itp. itd.
Po prostu leją wodę. Jeśli poważnie chcesz wiedzieć o co come on to ci powiem, mianowicie nie mają pieniędzy i następnych wypłat raczej już nie będzie. Sytuacja wygląda tak, że niektórzy czekają już 6 miesięcy na jakiekolwiek pieniądze z BB. Wnioski wyciągnij sam, pozdrawiam Smile


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 06-06-2013 17:04

Pytajcie naganiacza ComboThe, jeszcze kilka dni temu
z niecodzienną zaciekłością zachwalał tego super scama....beka
Nie jednemu pyskaczowi teraz wara wisi.
Miało być tak cudnie, a zrobiło się nudno i paskudnie...


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 06-06-2013 17:59

Cytat:Leaders call salient points, Chris apologises for delay ,checking file errors spotted
STP going out TODAY ( most likely to be those who have never been paid ) and time-stamped
PAYZA is following shortly
The new payment method is not going to be here til late summer but he does want to improve payouts to stp and Payza although he realises this week has been a bad example of this )

Czyli to już jest ostateczny termin i szczerze powiedziawszy jestem skłonny w to uwierzyć, bo po co Krisu miałby kłamać jak już przez takie wiadomości nowych ludzi nie przyciągnie. Poza tym ostatnio nie powiedzieli, że wypłacili ileś tam dni temu, tylko, że wypłacą, więc mogło się coś opóźnić. Do tygodnia się okaże czy możemy jeszcze liczyć na zarobek z BB czy już nie Smile


RE: Bannersbroker.com - malwinski - 06-06-2013 20:22

juz 3 tygodnie mijwiecej przesuwaja terminy które i tak są opóźnone kilka miesiecy
jak nie wypłaca do dnia jutrzejszego to znaczy ze to koniec bb i trzeba bedzie jechac do chrisa po kase
ja juz szukam ludzi którzy bedą chcieli jechac do niego aby wprost po polsku porozmawiac
pisac na priv jak ktos bedzie chciał jechac do niego po kase?mi wisi kolo 30tys zlotych


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 06-06-2013 20:49

Xpokerface


RE: Bannersbroker.com - twardy - 06-06-2013 22:14

(06-06-2013 20:22)malwinski napisał(a):  juz 3 tygodnie mijwiecej przesuwaja terminy które i tak są opóźnone kilka miesiecy
jak nie wypłaca do dnia jutrzejszego to znaczy ze to koniec bb i trzeba bedzie jechac do chrisa po kase
ja juz szukam ludzi którzy bedą chcieli jechac do niego aby wprost po polsku porozmawiac
pisac na priv jak ktos bedzie chciał jechac do niego po kase?mi wisi kolo 30tys zlotych

ja wiem, ze twoj post nie jest na serio ale mimo wszystko...

[Obrazek: comment_FReUlHVvdGONE7DUy6g0U9IsdkgI1ZFN,w400.jpg]