Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - twardy - 28-05-2013 19:43

(28-05-2013 19:04)marcel_kk napisał(a):  Mizerny naganiaczu, masz tutaj poczytaj, większość platform też tak działa:
"Z Liberty Reserve chętnie korzystały spółki tworzące tzw. HYIP-y - z ang. High Yield Investment Program - programy inwestycyjne wysokiego zwrotu będące rodzajem internetowego oszustwa opartego na piramidzie finansowej. Zdaniem Amerykanów ostatnio serwis był wykorzystany ponadto do zalegalizowania 54 mln dol. ukradzionych z dwóch bliskowschodnich banków."

Żródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13996898,Aresztowano_tworce_popularnego_systemu_platnosci_internetowych​​.html#BoxBizTxt#ixzz2Ubyh2krc

jaki to ma zwiazek z bb jak na bb nie ma lr?


RE: Bannersbroker.com - Roben - 28-05-2013 21:12

Marcel.Wez nie rób się drugim Tomazzim on już trochę coś się uspokoił zapewne tylko chwilowo.Dostałeś vipa za udzielanie się i pisanie merytorycznych postów a zaczynasz robić dym i wszczynać spięcia.


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 29-05-2013 04:08

(28-05-2013 21:12)Roben napisał(a):  Marcel.Wez nie rób się drugim Tomazzim on już trochę coś się uspokoił zapewne tylko chwilowo.Dostałeś vipa za udzielanie się i pisanie merytorycznych postów a zaczynasz robić dym i wszczynać spięcia.
Zgadzam się z Tobą, dlatego robie sobie przerwę, poczekam i jak ta piramida runie
nie omieszkam to przypomnieć największym klakierom a zarazem desperatom...
ComboThe, Twardy, Quamca, PiastPL
To forum jest o zarabianiu czy o okradaniu ? Oszustwem można nazwać zachwalanie serwisu aby do niego wpłacać, a który na dzień dzisiejszy nie wypłaca, do tego mataczy i podaje nowe wymówki ?
Mam nadzieje że nie znajdzie się już nikt na tym forum co da się omamić wielka kasą w piramidzie.
Mądrości życze.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 29-05-2013 06:53

(29-05-2013 04:08)marcel_kk napisał(a):  
(28-05-2013 21:12)Roben napisał(a):  Marcel.Wez nie rób się drugim Tomazzim on już trochę coś się uspokoił zapewne tylko chwilowo.Dostałeś vipa za udzielanie się i pisanie merytorycznych postów a zaczynasz robić dym i wszczynać spięcia.
Zgadzam się z Tobą, dlatego robie sobie przerwę, poczekam i jak ta piramida runie
nie omieszkam to przypomnieć największym klakierom a zarazem desperatom...
ComboThe, Twardy, Quamca, PiastPL
To forum jest o zarabianiu czy o okradaniu ? Oszustwem można nazwać zachwalanie serwisu aby do niego wpłacać, a który na dzień dzisiejszy nie wypłaca, do tego mataczy i podaje nowe wymówki ?
Mam nadzieje że nie znajdzie się już nikt na tym forum co da się omamić wielka kasą w piramidzie.
Mądrości życze.

jaki ty jestes glupi, az lzy sie cisna do oczu
gdzie ja chwale BB? jak widze jakis temat kogos nowego to tez odradzam
rowniez uwazam BB za polscam, ale ja chociaz w tym programie jestem, ty nie


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 29-05-2013 07:53

....


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 29-05-2013 08:23

@PiastPL., jest taka róznica że to z sam z siebie zrobiłes mega pajaca wpłacajac
1000 $ omamiony szybkim zyskiem a do tego piszesz ze wiedziałes że to piramida !
Tylko idioci tak postepują / beka


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 29-05-2013 09:42

Dla mnie i pewnie nie tylko, najwiekszym idiota w tym temacie jestes ty.

Ja z BB wyplacilem wklad juz kilkukrotnie, jestem na sporym plusie, i mam byc pajacem ze tam wplacilem? A moze na odwrot? Smile Kto nie wplacil w 2012 kiedy wiedzial o bb i bylby na sporym plusie moze sobie pluc w brode Wink


RE: Bannersbroker.com - cruele - 29-05-2013 10:07

(29-05-2013 09:42)ComboThe napisał(a):  Kto nie wplacil w 2012 kiedy wiedzial o bb i bylby na sporym plusie moze sobie pluc w brode Wink

No tak to ja Ci coś pokażę -
wejście do BB oraz stan konta wypłaconego :
data 2012-06-25
[attachment=1849]

pendingi:
[attachment=1850]

czyli wypłacone przez 11 miesięcy bycia w programie - 217,5 $ (w tym partial 100$)
powinno być - 217,5 + 290,01 + 499,9 = 1007,41 $

Jakieś jeszcze euforie z wejścia w 2012 ? Marcel przesadza - fakt, ale Ty tez się nie podniecaj z tym BB bo staje się nużące jakie to cudne itp
Po prostu miałeś farta ze się załapałeś na wypłatę bo większość tego nie zrobiła i pewnie już się nie załapią Wink

Pozdrawiam Wink


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 29-05-2013 10:22

Druga wyplate zleciles niecaly tydzien temu, czego oczekujesz? To ile zarobisz zalezy jaki pakiet wybierzesz, czy do tego panele i jaka strategie wybierzesz. Poleceni ktorzy wchodzili pozniej niz ja niektorzy mieli wklad wyplacony wczesniej niz ja. Pokaz mi w ktorym miejscu mowie jakie to bb jest cudne, takie przestalo byc 2 miesiace temu i albo tak zostanie Albo bedzie jak dawniej albo i lepiej.

Jak ktos wplaci 500zl i oczekuje ze bez zadnej roboty bedzie zarabial tyle miesiecznie to Jest w bledzie


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 29-05-2013 10:43

No tak biedny idiota ze mnie i nieudacznik Smile