Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - NowyKoles - 28-05-2013 12:55

ok dzieki


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 28-05-2013 13:11

(28-05-2013 03:52)marcel_kk napisał(a):  @Quamca , może Ty się pochwalisz jakimś aktualnym dowodem wypłaty z BB
skoro masz coś do powiedzenia ?
Bawcie się w to dalej, tylko nie piszcie że już wypłaca, bo ten scren u @ComboThe jest sfingowany.

mam jedną wypłatę, ale po co skoro i tak powiesz, że sfingowana
jak już coś piszę, to nie obrażam (wyjątek: ciebie parę stron temu)
może będziemy, może nie będziemy się w to bawić... dzięki za radę i tak jak ty będziemy pisać co będziemy chcieli


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 28-05-2013 16:40

Po co karmicie trolla? Zostawcie chłopaka i dajcie mu sie cieszyć z jego 6 czy tam 10k zł. To przecież DUŻA kasa Smile (mi by chyba w głowie sie popierdoliło od takiej ilości, trzeba mieć mocną psychike żeby nie zwariować. Za to szacunek dla Marcela)


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 28-05-2013 16:40

marcel_kk

Tak na dobrą sprawę to przyzwoity dom w centrum miasta kosztuje 700 tys zł. Więc twoje 6 k nie robi na nikim wrażenia.


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 28-05-2013 18:14

(28-05-2013 16:40)Verb22 napisał(a):  marcel_kk

Tak na dobrą sprawę to przyzwoity dom w centrum miasta kosztuje 700 tys zł. Więc twoje 6 k nie robi na nikim wrażenia.

Jakie 6 tyś ? Masz słaby wzrok ?
A może tak jeszcze 14500 zł
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=754&pid=3665#top_display_media


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 28-05-2013 18:41

Dobra weź wyjdź i zamknij za sobą drzwi, jak widzisz twoje na pewno 'nie-sfingowane' zdjęcia nie robią już na nikim wrażenia, to temat o BannersBroker a nie o tobie i twojej kasie, zarabiaj sobie gdzie chcesz i pozwól nam zarabiać gdzie chcemy Smile

Niedługo długi weekend więc masz dużo czasu na zabawę - klikanie w linki za 1gr Big Grin Ja wole wyjść na piwo jak będzie pogoda, pozdrawiam Smile


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 28-05-2013 18:57

1 gr to zabawa, jeżeli do tej pory nie pojałeś to pozostało Ci współczuć.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 28-05-2013 19:00

(28-05-2013 18:57)marcel_kk napisał(a):  1 gr to zabawa, jeżeli do tej pory nie pojałeś to pozostało Ci współczuć.

(28-05-2013 18:41)ComboThe napisał(a):  Niedługo długi weekend więc masz dużo czasu na zabawę - klikanie w linki za 1gr Big Grin Ja wole wyjść na piwo jak będzie pogoda, pozdrawiam Smile

Może zamiast tego wróć się do szkoły i już tu nie wracaj, nie zauważyłeś że każdy Ci to pisze? Ja Ci się nie wpieprzam w temat klikania po 1gr albo GPW (jeśli takie są na tym forum), bo tam nie zarabiam więc i Ty tutaj nie wchodź.

Pozdrawiam, więcej nie będę karmił trolla


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 28-05-2013 19:04

Mizerny naganiaczu, masz tutaj poczytaj, większość platform też tak działa:
"Z Liberty Reserve chętnie korzystały spółki tworzące tzw. HYIP-y - z ang. High Yield Investment Program - programy inwestycyjne wysokiego zwrotu będące rodzajem internetowego oszustwa opartego na piramidzie finansowej. Zdaniem Amerykanów ostatnio serwis był wykorzystany ponadto do zalegalizowania 54 mln dol. ukradzionych z dwóch bliskowschodnich banków."

Żródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13996898,Aresztowano_tworce_popularnego_systemu_platnosci_internetowych​​.html#BoxBizTxt#ixzz2Ubyh2krc


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 28-05-2013 19:41

(28-05-2013 16:40)PlastPL napisał(a):  Po co karmicie trolla? Zostawcie chłopaka i dajcie mu sie cieszyć z jego 6 czy tam 10k zł. To przecież DUŻA kasa Smile (mi by chyba w głowie sie popierdoliło od takiej ilości, trzeba mieć mocną psychike żeby nie zwariować. Za to szacunek dla Marcela)

popieram, przecież jeżeli chcecie się kogoś pozbyć, po prostu go unikacie i ignorujecie ; D

(czemu nie wpadłem na to pierwszy ; P)