Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pentas - 27-05-2013 10:49

a ile wypłacają teraz?
wypłacałem w marcu 1000usd a dostałem w partiach 100usd a teraz ile wypłacą?
też 100usd? bo bedzie masakra jak beda placić po 10%?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 27-05-2013 11:59

Czytajcie co się pisze, zrezygnowali z częściowych wypłat i płacą w całości


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 27-05-2013 13:24

zrezygnowali z całości. wypłacą wszystko. miało być na początku maja, później 10 dni, a teraz początek tygodnia plus 2 dni. ja wciąż mam nadzieje, że będą ; D trzymam kciuki i tak dalej, ale wiecie ; )

ps co to jest początek tygodnia?


RE: Bannersbroker.com - cruele - 27-05-2013 14:32

nie wiesz? pierwsze dni bliżej nie określonego tygodnia

a tak z innej beczki, te wypłaty to jeden wielki żart i tyle, każda szanująca się firma dotrzymuje swoich terminów wypłat więc nie oszukujmy się ze BB to jakaś realna firma. Na forach anglojęzycznych śmieją się z ludzi którzy nadal naganiają ludzi do tej firmy(w tym z Polski), bo ostatnia realna wyplata zlecona i wypłacona w całości oraz mniej więcej w terminie była wyplata na kartę w lutym - parę miesięcy temu. BB tonie i to jest fakt, moje wypłaty stoją od marca i szczerze mówiąc wiara mi się już kończy(pomijam fakt jednego partiala na 100$ przez tyle miesięcy) Wink

a z tego co widziałem po forach to Combo jest jednym z nielicznych którzy dostali wypłatę na Payze w poprzednim rzucie, ciekawie to wygląda bo on jako również jeden z nielicznych nadal wprowadza ludzi w BB (bez urazy, Twoja sprawa) ale tak to wygląda z boku - przypadek ? może...

pozdrawiam Wink


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 27-05-2013 14:55

Ciekawe czy w Indiach wypłaty są szybciej realizowane? Coś mi się o uszy obiło że tam nawet bezpośrednio na konto bankowe przelewają.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 27-05-2013 15:21

(27-05-2013 11:59)ComboThe napisał(a):  Czytajcie co się pisze, zrezygnowali z częściowych wypłat i płacą w całości

zrezygnowali z wyplat czesciowych
teraz wyplacaja w calosci ale selektywnie Big Grin

smiech na sali to BB i tyle


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 27-05-2013 16:08

@Twardy, płacą, płacą...wszyscy tylko nie BB
A to coś dla mojego najlepszego kolegi z forum @ComboThe,
głównego naganiacza do BB, patrz i wyciągaj wnioski jak się robi duży pieniądz:

[Obrazek: 33vyh5e.jpg]


RE: Bannersbroker.com - Archiebald - 27-05-2013 16:14

@up idzie lato , fajne wachlarze masz Smile


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 27-05-2013 16:17

(27-05-2013 16:14)Archiebald napisał(a):  @up idzie lato , fajne wachlarze masz Smile

Następnym razem będzie w formie tapety Wink


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 27-05-2013 18:07

(27-05-2013 14:32)cruele napisał(a):  a z tego co widziałem po forach to Combo jest jednym z nielicznych którzy dostali wypłatę na Payze w poprzednim rzucie, ciekawie to wygląda bo on jako również jeden z nielicznych nadal wprowadza ludzi w BB (bez urazy, Twoja sprawa) ale tak to wygląda z boku - przypadek ? może...
pozdrawiam Wink
Zaskoczę Cię, ostatnio kogoś wprowadziłem na przełomie luty/marzec Wink


(27-05-2013 16:08)marcel_kk napisał(a):  @Twardy, płacą, płacą...wszyscy tylko nie BB
A to coś dla mojego najlepszego kolegi z forum @ComboThe,
głównego naganiacza do BB, patrz i wyciągaj wnioski jak się robi duży pieniądz:

Przestań wklejać te śmieszne obrazki banknotów bo nikt Ci nie będzie zazdrościł bo nie ma czego, chwal się kasą przed kolegami jeśli poprawi ci to ego. I kolegami nie jesteśmy, ja nie klikam w reklamy za 1 grosz Lol
Nie ucz mnie jak się robi duży pieniądz, jeśli będą karty w BB to bankomat w twoim mieście (wsi) by pewnie tyle kasy nie miał Smile