Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Kapelon - 22-05-2013 16:31

Pozdro wyplata z 14 marca dalej stoi...


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 22-05-2013 16:41

(21-05-2013 23:54)Pozdro napisał(a):  Dlatego takie inwestycje należy dywersyfikować. Nie zupełnie jest to sama "łaska", zawsze możemy zrobić wiele żeby polepszyć wizerunek firmy. Bardzo dużo w tego typu programach zależy od samych uczestników. Nie zawsze jest tak że w 100% wszystko zależy od właściciela.

Możecie zrobić tylko jedno: poszukiwać głupków co będą dalej wpłacać abyście dostali wasze wypłaty, ewentualnie policzyć sobie podwójnie co Wam jest winne BB i więcej się u nich nie dopominać beka


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 22-05-2013 20:56

(22-05-2013 16:41)marcel_kk napisał(a):  
(21-05-2013 23:54)Pozdro napisał(a):  Dlatego takie inwestycje należy dywersyfikować. Nie zupełnie jest to sama "łaska", zawsze możemy zrobić wiele żeby polepszyć wizerunek firmy. Bardzo dużo w tego typu programach zależy od samych uczestników. Nie zawsze jest tak że w 100% wszystko zależy od właściciela.

Możecie zrobić tylko jedno: poszukiwać głupków co będą dalej wpłacać abyście dostali wasze wypłaty, ewentualnie policzyć sobie podwójnie co Wam jest winne BB i więcej się u nich nie dopominać beka

Ty się dalej śmiej i narzekaj a ja się będę cieszył z kilku tysięcy które dostałem z BB Smile


RE: Bannersbroker.com - twardy - 23-05-2013 10:15

(23-05-2013 03:55)marcel_kk napisał(a):  @ComboThe, dostałeś ale wirtualnych $ beka

a wyplata w galerii?

^ on zarabia wielkie pieniadze w serwisach typu zielony mail czy polskie centrum reklamy
bywaja momenty, ze nie dostaje platnych maili za 1gr i musi tu przyjsc zaprezentowac bol dupy

meczacy czlek, w ogole niezwiazany z tematem


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 23-05-2013 10:30

No cóż taki jest typowy Polak panowie. Nie związany z tematem a wie na jego temat najwięcej i najlepiej ;P Olewać trzeba bo nic się nie poradzi...


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 23-05-2013 16:10

(23-05-2013 15:13)marcel_kk napisał(a):  
(23-05-2013 12:50)twardy napisał(a):  patrzac na to co wypisujesz podejrzewam, ze wziales raczej pozyczke w providencie, tylko po to zeby

1) pochwalic sie na forum fociakiem pieniazkow
2) zeby cie ktos odwiedzal od czasu do czasu

@twardy, tak, tak, po Twoim poście natychmiast zadzwoniłem po Providenta...ubawiłeś mnie na maxa beka
Jakbys dzieciaku wiedział ile daje Provident pozyczki to byś nie psuł klawiatury bzdetnymi wypocinami,
masz tutaj 6000 zł i zapytaj się swoich rodziców ile można dostać pożyczki z Providenta na pewno wiedzą, max 3000 zł.
Naciesz oko, bo taka kasa nigdy Ci nie będzie dana beka

(23-05-2013 03:55)marcel_kk napisał(a):  @ComboThe, dostałeś ale wirtualnych $ beka


Myślisz że jak wstawisz zdjęcie pieniędzy to będziesz lepszy? Jakbyś był inteligentny to byś widział screena z galerii - na Payza to już nie są wirtualne pieniądze, a zwłaszcza jeśli je wypłacisz do banku i mogę je w każdej chwili wypłacić - beka z Ciebie, jeśli oceniasz ludzi pod względem pieniędzy to lepiej wyjdź i nie wracaj - ciesz się swoimi 6 tys, bo to pewnie wszystko co masz ;o


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 23-05-2013 16:30

Pozostało Wam tylko współczuć, wpłacajcie dalej i płaczcie że nie wypłacają beka


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 23-05-2013 16:58

"Maile i płatne kliki od 1gr" - bogać się dalej i nie zaglądaj tu więcej Smile Nie jesteś w temacie to nei wiesz czy nie wypłacają, aż ciśnie żeby coś napisać więcej ale sobie daruje, pozdrawiam


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 23-05-2013 18:39

(23-05-2013 16:58)ComboThe napisał(a):  "Maile i płatne kliki od 1gr" - bogać się dalej i nie zaglądaj tu więcej Smile Nie jesteś w temacie to nei wiesz czy nie wypłacają, aż ciśnie żeby coś napisać więcej ale sobie daruje, pozdrawiam

Jakbys miał chłopcze rozum to byś wiedział, że takie serwisy jak
Centrum i Zielony to zabawa, prawdziwa kasa to już wiesz gdzie jest, tylko nie dla Ciebie, bo ty jesteś dawcą i sponsorem dla założycieli piramid, naiwniakiem łudzącym się że zarobisz duża kase... beka


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 23-05-2013 20:49

(23-05-2013 18:39)marcel_kk napisał(a):  
(23-05-2013 16:58)ComboThe napisał(a):  "Maile i płatne kliki od 1gr" - bogać się dalej i nie zaglądaj tu więcej Smile Nie jesteś w temacie to nei wiesz czy nie wypłacają, aż ciśnie żeby coś napisać więcej ale sobie daruje, pozdrawiam

Jakbys miał chłopcze rozum to byś wiedział, że takie serwisy jak
Centrum i Zielony to zabawa, prawdziwa kasa to już wiesz gdzie jest, tylko nie dla Ciebie, bo ty jesteś dawcą i sponsorem dla założycieli piramid, naiwniakiem łudzącym się że zarobisz duża kase... beka

To na prawdę masz świetne hobby, gratuluję. Nie masz gdzie się bawić? Masz 6000zł a klikasz w linki po 1 grosz.

Nie jestem naiwniakiem łudzącym się że zarobię dużą kasę bo dużą kasę właśnie dostałem w tym tygodniu, a Ty dalej klikaj w linki za 1 gr Smile