Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 21-05-2013 09:46

14 marca, 17 i 25 kwietnia, 13 maja


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 21-05-2013 11:11

też zleciłem wypłatę w kwietniu (21-go) i przed chwilą sprawdzałem i nic...

obawiam się, że są to selektywne wypłaty. mam nadzieję, że się mylę i za niedługo napiszę, że przyszła wypłata ; D


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 21-05-2013 15:03

Ja też jeszcze nic nie dostałem a w marcu zlecałem.


RE: Bannersbroker.com - cruele - 21-05-2013 15:40

wyplaty byly z 20, a juz 21 Tongue wiec raczej po wyplatach , a szkoda bo tez sie nie zalapalem Wink


RE: Bannersbroker.com - meteoryt - 21-05-2013 16:01

Ja zlecałem 26.04 na payza i też nic. Swoją drogą tak sobie pomyślałem że jeśli BB byłoby piramidą to jeśli chcieliby aby sprawiać jeszcze wrażenie wypłacalności raczej szli by w kierunku większych bonusów i łatwiejszego zysku żeby "nagonić" nowych. A te kolejne spotkania BB niby są i staje się to mniej atrakcyjne niż na początku więc trochę dziwna polityka by to była. Choć póki co fakty są takie że nie płacą/długo im to zajmuje.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 21-05-2013 16:29

Zgadzam się. BB jeszcze tak szybko nie padnie bo szybko zareagowali na chwile kryzysu Wink


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 21-05-2013 18:08

Hmm czyli może jednak dostaniemy na Boże narodzenie, drugą cześć wypłaty STP która była zlecona w marcu.Huh


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 21-05-2013 19:57

Taka sytuacja mnie irytuje, mianowicie przy inwestycjach w takie programy nic nie można zrobić, tylko czekać na "łaskę" Undecided
Muszę rozejrzeć się za jakąś poważną i "namacalną" inwestycją Smile


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 21-05-2013 23:54

Dlatego takie inwestycje należy dywersyfikować. Nie zupełnie jest to sama "łaska", zawsze możemy zrobić wiele żeby polepszyć wizerunek firmy. Bardzo dużo w tego typu programach zależy od samych uczestników. Nie zawsze jest tak że w 100% wszystko zależy od właściciela.


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 22-05-2013 09:32

to prawda, co mówi przedmówca. kojarzy mi się porównanie, które czytałem na tym forum gdzieś: jeżeli poszła by jakaś skuteczna plotka, że jakiś bank! staje się niewypłacalny i wszyscy ludzie zaczęli by wypłacać a bank tak naprawdę nie ma tyle ile ludzie włożyli, bo dał pożyczki innym ludziom i tak upada.