Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Polop - 06-07-2012 17:59

No i wpłacenie pieniędzy to chyba oczywiste...


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 06-07-2012 18:12

ja tylko powiem, że w BB jak w żadnym innym programie dobry sponsor to podstawa działania, więc wybór kogoś dlatego, że daje gratisy jest po prostu chybiony.

PS: nie twierdzę, że Polop jest złym sponsorem, bo tego nie wiem - po prostu go nie znam. pisząc to, co napisałem chcę tylko uczulić potencjalnych nowych użytkowników, żeby wybrali mądrze


RE: Bannersbroker.com - Polop - 06-07-2012 18:41

Przed wpłatą pieniędzy dobrze przeczytałem wszystkie informacje na temat tej strony , i ogarniam ten temat bardzo dobrze.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 06-07-2012 19:14

(06-07-2012 17:59)Polop napisał(a):  No i wpłacenie pieniędzy to chyba oczywiste...

No raczej nie oczywiste bo rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje Wink


RE: Bannersbroker.com - cris2127 - 08-07-2012 23:16

Hej!

No to teraz dobry sponsor poinformuje was co dzieje się w portugalii na postaniu BB, bo nikogo z was tam nie ma
1. Oraganic traffic: link promocyjny ktory bedzie nam nabijal traffic. Za kazde wejscie z Waszego linku dostaniecie 5 traffic hits, czyli za tysiac klikniec w wasz link bedziecie mogli zakwalifikowac żółty panel
2.Choice network - 40 stron internetowych na ktorych bedziemy mieli wybor gdzie nasze banery beda mogly sie wyswietlac, tych stron bedzie przybywac.
Nowy pakiet o wartosci $10000 - nazwa nieznana - od przyszlego tygodnia bedzie konkurs na nazwe dla nowego pakietu
Wyplaty - bedzie wprowadzona dodatkowa opcja wyplaty w wiekszoci krajow ze BB poda lokalizacje bliska Twojego miejsca zamieszkania gdzie mozesz odebrac pieniadze, bylo testowane to w Indiach i wszyscy sa super zadowoleni

Jeżeli ktoś szuka dobrego sponsora to proszę pisać, daje też panele na start


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 09-07-2012 07:23

dosc ciekawa propozycja Big Grin
ale ciekawe czy w ogole 2.5 wprowadza 15 lipca czy dlaej sobie oleja sprawe Smile


RE: Bannersbroker.com - Polop - 09-07-2012 08:45

Witam,
Dziś po rozomowie z supportem mam dla was kilka informacji:
Pytałem dlaczego panele się nie odświerzają.
Otrzymałem taką odpowiedź.

Hello, Thank you for contacting support. Currently, we are having an issue with the panel update speed. This is an issue with the speed of the system backing up, it has gone slower then expected. Our it department is aware of the issue and they are currently looking at the issue to get it fixed as quickly as possible. Regards, BBTeam

Powiedzieli mi że problem zostanie rozwionzany w ciągu 1/2 dni, możliwe że jeeszcze dziś ponieważ jest u nich 3 AM.

Za informacje dawać repyBig Grin Xpokerface


RE: Bannersbroker.com - cris2127 - 09-07-2012 11:08

Ty rozmawiałeś z supportem a my z 2gim włascicielem Chrisem i głownym magagerem Rajem Smile
Generalnie to tak, nie będzie żadnej olewki.v2.5 wprowadzają 15lipca.
Panele odświeżą zapewne dziś. Jak pewnie zauważyliście paneli nie odświeżają w weekendy Smile


RE: Bannersbroker.com - Polop - 09-07-2012 11:13

W v2 co ma być?


RE: Bannersbroker.com - cris2127 - 09-07-2012 11:17

Człowieku... po pierwsze v2.5, po drugie napisałem kilka postów wyżej Smile