Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 15-05-2013 18:02

jeszcze nie wprowadzili tej mozliwosci


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 15-05-2013 21:25

Już wprowadzili Smile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 15-05-2013 22:58

Kliknąłem ten pomarańczowy przycisk "No Penalty Cancellation" i zaakceptowałem regulamin jednak dalej mam status TP active. TP kupowałem 1szy raz 5 kwietnia...


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 16-05-2013 00:22

Mi działa normalnie. Co ile czasu można anulować te paczki? Anulowałem dwie i więcej nie mogę bo: "You have already used up your cancellation promotion allowance"


RE: Bannersbroker.com - Natlia200 - 16-05-2013 05:55

"Starting May 15th, affiliates will be able to cancel a maximum of 2 traffic pack subscriptions at one time (if they do not want to cancel all of them). This is a one-time only occurrence. "

myślę, że zrozumiesz Jerk2


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 16-05-2013 17:10

"BB Leadership Call - May 16, 2013

Chris Smith Speaking:

Thanks for being here. I wanted to go over some of the updates.

Payouts

Did an STP a couple of nights ago. Doing them in date order. Just so you are not confused. Last time I mentioned March 14th, but if any account was in the negative or ID was not uploaded it would not be paid - if you miss a pay run it catches it on the next run. We clean up the older ones first then get into the more recent dates.

We will do anohter STP in hopefully under 10 days from now. Our wire should hit by Tuesday and we are hoping to do payout end of week.

Payza - we are doing a smaller one this weekend and a larger one next time the wire hits about 10 days from now. Payza there were partials last time, so we will go in and do a combination of date order and completing partials.

[...]"


Ostatnio było trochę wypłat na STP (głównie Indie, jak wspominał zeluzg), wypłaty są robione chronologicznie.

Następna partia STP będzie miejmy nadzieję w ciągu niecałych 10 dni, przelew powinien być zaksięgowany na STP do wtorku, więc do końca przyszłego tygodnia powinny być wypłaty.

Payza - będzie mniejsza partia w ten weekend oraz większa następnym razem - kolejny przelew na Payza powinien być zaksięgowany w ciągu 10 dni od dziś. Ostatnia Payza była płacona tzw. 'partial', więc będą robić kombinacje z kolejności zleceń oraz kończyć partiale.

Reszta informacji pewnie większości z Was nie będzie interesowała Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 16-05-2013 20:58

Teraz kasa to priorytet, ich gadki szmatki, zmiany, "ulepszenia", i inne szmery bajery latają mi koło pędzla. Bo po jakiego planować/angażować się w coś co nie płaci ? Big Grin


RE: Bannersbroker.com - meteoryt - 19-05-2013 20:57

Szukam od 30 min tego guzika do anulowania i nie mogę znaleźć. Subskrypcje robiłem 11.03 i ostatnio pobrało mi 11.05 za nowy traffic a teraz szukam bo kiedyś widziałem ten guzik. Możecie mi powiedzieć w której to zakładce? ( specjalnie pochowali ? Wink )


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 19-05-2013 21:03

account (pomiędzy dashboard a team) -> Subscription Manager (jak najedziesz to przedostatnie na liście ; )


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 19-05-2013 23:38

od 2 tygodni nie moge sie dostać do mojego konta. pisalem od iconsutling polska, do supportu, resetowalem hasl(e-mail nie doszedl) - co mam robic? Ma ktoś link do mateusza guzdy czy jak mu tam tego lidera? No cholera jasna..