Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - tomazzi - 02-05-2013 23:18

(02-05-2013 22:53)Verb22 napisał(a):  to dziala tak. wplacasz 100 % - wyplacją ci 80 % - zyskują 20%. 80 % jest po to abyś się nie irytowal ze wtopiles 100 %. piramida, doskonale przemyslana.

a powiedz mi verb gdzie poszła twoja fantazja ułańska i marzenia jak to bb uczyni cię jednym z milionerów bo to mnie bardzo ciekawi milionerze z bb w twych marzeniach bekabekabeka
jak każde dziecko tak i ty miałeś brutalne zderzenie z rzeczywistością, ale w przeciwieństwie do wielu to u ciebie zderzenie nastąpiło z takim efektem, że spadły klapki z oczu i zszedłeś na ziemię i nie bujasz w obłokach


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 03-05-2013 04:20

tomazzi
Ty miales bana?Huh

od roku powtarzam że to piramida, tak powtarzalem na poczatku glupoty, bo zaczynalem inwestować w hyipy. teraz juz tego nie robie.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 03-05-2013 08:47

Kurde to trzeba do 15stego nakupić pełno TP i potem anulować. Ciężko już będzie zarabiać 30% miesięcznie. Teraz zysk spadnie gdzieś do 15%miesięcznie bez poleconych.


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 03-05-2013 09:40

(03-05-2013 08:47)Pozdro napisał(a):  Kurde to trzeba do 15stego nakupić pełno TP i potem anulować. Ciężko już będzie zarabiać 30% miesięcznie. Teraz zysk spadnie gdzieś do 15%miesięcznie bez poleconych.

Wpłacajcie wszyscy, ostatni moment, potem będzie "restart" BB
i okienko wypłat zniknie raz na zawsze.
@Pozdro, Tobie płaca za promowanie tej piramidy, czy wtopiłeś już tyle,
że jesteś w takiej desperacji że nie widzisz co piszesz ?


RE: Bannersbroker.com - Meloman - 03-05-2013 12:13

A cóż to ? Zaglądam tu do tematu bo dawno nie wchodziłem, a tu co ?
Najpewniejszy biznes, z milionami zasobów, ogromnym dochodem i pewnością inwestycji pada ?!
Jeszcze 2 tygodnie temu, tak od 5 miesięcy, dostawałem zawsze od rana przynajmniej z 3-5 wiadomości od jakiś żałosnych naganiaczy, abym spróbował w BB bo to taki pewny biznes i na pewno zarobie tutaj krocie, tak przekonywali, wyciskali z siebie siódme poty żeby mnie nakłonić do BB, jaki to ten biznes jest pewny o jezu jezu, a jak im powiedziałem że nie zainteresuję się tym gównem to od razu ciskali po mnie jaki to ja głupi jestem !
A teraz co tu się dzieje widzę to samo co w JBP>PC, kapitał się kończy i zaczynają się problemy, a przecież byli taką potęga, że porównywano ich do GOOGLE ! LolLol

Uff, przynajmniej spokój będzie na GG i PW, nie będą do mnie pisać jakieś ciecie z zachętą do tego wspaniałego biznesu jakim jest ich bóstwo BB, NARESZCIE !


RE: Bannersbroker.com - Traw3k - 03-05-2013 17:25

(03-05-2013 12:13)Meloman napisał(a):  Uff, przynajmniej spokój będzie na GG i PW, nie będą do mnie pisać jakieś ciecie z zachętą do tego wspaniałego biznesu jakim jest ich bóstwo BB, NARESZCIE !

Wątpię. Wszyscy, którzy wsadzili tam sporo pieniędzy są przekonani o tym, że Banners Broker wyjdzie na prostą i wypłaty będą regularne za sprawą nowego procesora płatniczego.

Osoba, która mi pokazywała BB w listopadzie, w zeszłym tygodniu znowu wysłała mi jakąś wiadomość z opisem konferencji, jak tam Chris zapewniał, że wszystko będzie w porządku...
Czasami ludzka naiwność jest przerażająca. Nie wiem, jak kondycja firmy, ale mówić że jest w porządku, kiedy nie jest... Coś tutaj nie gra.


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 04-05-2013 00:31

Nadzieja w ten program tak samo jak w co innego umiera ostatnia Wink

Reasumując po ostatnich zmianach czym prędzej "próbować" wypłacać to co panele wcześniej odpalone zarobią. A nowe traffic packi tak wykorzystywać żeby konto coś tam zarabiało. Ja tam mało wrzuciłem także stresu nie mam, ale współczuje tym którzy traktowali to jako główne źródło utrzymania - a tacy na pewno byli.

Co do wcześniejszych postów o wytykaniu innym tego że weszli w ten program,naiwniaczkach, młodzieńcach, sprzątaniu odchodów itp itd, to to jak ktoś się wyraża w stosunku do innych świadczy o nim samym, kimkolwiek by był na forum czy w rzeczywistości! Każde zdanie można tak sformułować żeby miało taki sam przekaz ale nie obrażało odbiorcy. Nie ośmieszajcie sięWink


RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 04-05-2013 05:58

@Krampo, ośmieszasz ale sam siebie czytając i nie rozumiejąc tego co wcześniej napisane
a próbując polemizować. Sprzątanie nie dotyczyło BB ale pracy za granicą !


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 04-05-2013 08:16

(04-05-2013 05:58)marcel_kk napisał(a):  @Krampo, ośmieszasz ale sam siebie czytając i nie rozumiejąc tego co wcześniej napisane
a próbując polemizować. Sprzątanie nie dotyczyło BB ale pracy za granicą !
Czytam posty z uwagą, a w swoich odpowiedziach przynajmniej nie ubliżam innym zbędnymi epitetami, a Ty jak widać masz z tym duży problem Wink


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 06-05-2013 07:12

Wyszły wypłaty na stp Big Grin

Dostałem całość zaległej wypłaty z 01.26 (mieisiac temu dostalem 1/8 jako partial payment)