Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - marcel_kk - 25-04-2013 17:43

(25-04-2013 17:23)PlastPL napisał(a):  Zastanawia mnie czy użytkownicy tego forum są tak głupi czy po prostu usiłują być cwani.

Liczą na cud, utopili sporo kasy... nie narzekają a zachwalają, bo może jeszcze jakiś naiwny się na ten chłam nabierze...


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 25-04-2013 18:12

W tym momencie nie można napisać: "można śmiało wchodzić", ale też nie można napisać: "odradzam w 100%, scam".
Aktualna sytuacja skłania faktycznie do przemyślenia, lecz jak na razie były 2 wypłaty (na STP i Payza) co jest dobrym znakiem.
Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie (z tym niby nowym sposobem wypłaty) i wtedy będzie można powiedzieć coś nowego.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 25-04-2013 18:17

W pewnym stopniu popieram przedmówcę Smile
Tym bardziej, że następna partia ma być na początku maja, jak dojdzie to będzie oznaczało, że małymi kroczkami ale do przodu. Sprawa z problemami technicznymi na stronce też jest już praktycznie opanowana myślę, wcześniej to był bigos że ho ho Big Grin Jako optymistyczny/racjonalista myślę, że to jeszcze nie koniec.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 25-04-2013 20:25

Każdy ma swoją opinnię Smile

żaden program nie da tyle zarobić co BB z poleconymi Wink

Jeśli chcecie mniejszy % itp to zapraszam w Uinvest.

Ja w BB wyciągnąłem z 4000% wkład i jestem b.zadowolony, jak z powrotem powstanie chwała im za toWink


RE: Bannersbroker.com - twardy - 25-04-2013 22:15

(25-04-2013 16:56)ComboThe napisał(a):  
(25-04-2013 16:51)twardy napisał(a):  Pozdro jedno ale... czy oni chca wyplacic pieniadze? Smile

a pakiet zielony to ponad pol roku wypelniania paneli

Jakby nie chcieli to by się zwinęli - proste (a widać że jest inaczej).

A co w tym dziwnego że pakiet zielony robi 2 cykle w pół roku? Jak ja wchodziłem to było 5 miesięcy z hakiem, wydłużyło się o niecały miesiąc

chodzilo o lokowanie 1200zl przynajmniej na pol roku... w niestabilny program, bo wycofanie sie mastercarda i wyplacanie 100$ raz w miesiacu nie mozna nazwac stabilnoscia


RE: Bannersbroker.com - lyczkul - 26-04-2013 07:44

Witam. Mógłby mi ktoś doradzić albo podać jakiś e-mail do supportu lub coś w tym stylu.
Mój problem wygląda tak że zapomniałem hasła do BB i teraz jak próbuje dać przypomnienie to wpisuje e-mail i nic się nie dzieje.
Próbowałem różne przeglądarki ale nie wiem co może być ttego przyczyną


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 26-04-2013 09:23

pisz na iprime Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 26-04-2013 10:06

[email protected]


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 28-04-2013 13:28

Co się tyczy "leżakujących" paneli. Wczoraj odpalone, tak że są po pierwszym naliczeniu. Myślałem, że niebieski i może fioletowy się zamkną, nic z tego.

[Obrazek: 76143726.jpg]
[Obrazek: 92782136.jpg]
[Obrazek: 53833883.jpg]


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 28-04-2013 14:56

Jest zasada że im dłużej leżą tym wolniej pracują